Zespół COMA zdradza pierwsze szczegóły nowego wydawnictwa


Zespół COMA zapowiedział wydanie nowej płyty. Wydawnictwo zatytułowane 2005 YU55 ukaże się 7 października nakładem wytwórni Mystic Production.

„Po pięciu latach od ostatniego wydawnictwa 7 października 2016 ukazuje się eksperymentalny koncept album, balansujący na granicy muzycznego audiobooka i klasycznego rockowego albumu. Jak zaznaczają twórcy płyty, tym razem ich uwaga skupiła się na warstwie tekstowej, która stanowi tutaj nadrzędną rolę. Szesnastoczęściowa historia jest opisem kryzysowych momentów życia Adama Polaka, głównego bohatera opowieści. Momentem zwrotnym w jego życiu jest czas nieoczywistego spotkania z planetoidą o nazwie 2005 YU55. Wpływ jaki wywiera owo spotkanie jest bodźcem dla pogłębienia świadomości o własnym życiu i ukrytych mechanizmach, którym ono podlega” – zapowiada Mystic Production.
 
„Zaskoczyć może widoczna zmiana stylu zespołu, od brzmienia po ekspresję i sposób interpretacji. Płyta ukaże się w dwóch wersjach, wzbogacona o teksty i bonusy (okulary 3D) wersja „deluxe” w książkowym formacie wielkości DVD i tradycyjna, tańsza wersja CD, zawierająca muzykę i podstawowe informacje. Obydwie wersje będzie zdobiła okładka 3D” – zapowiada wydawca.

Wydawnictwo można już zamawiać w kilku wersjach:

Wersja podstawowa (CD) dostępna jako preorder TUTAJ.

Zestaw CD deluxe z kostką, okularami i koszulką znajdziecie TUTAJ.

CD deluxe z kostką i okularami znajdziecie TU.Paulina Łyszko

Komentarze