Alissa White-Gluz podpisuje kontrakt z Napalm Records

(C) Jeremy Saffer
Wokalistka zespołu Arch Enemy – Alissa White-Gluz podpisała kontrakt z wytwórnią Napalm Recortds. Artystka w przyszłym roku wyda swój solowy projekt zatytułowany Alissa właśnie nakładem Napalm Records.

Alissa White-Gluz w przyszłym roku wyda swój solowy album. Na razie podano tylko tytuł krążka i pierwszych gości, którzy wezmą udział w projekcie. Wydawnictwo zatytułowane po prostu Alissa będzie zwierać gościnny udział Doyle’a z zespołu The Misfits, byłych i obecnych członków Arch Enemy oraz zespół Kamelot. Wkrótce pojawi się więcej informacji.
„Ogłoszenie dzisiejszego kontraktu było prawdziwą przyjemnością. Z niecierpliwością nie możemy się doczekać współpracy z jedną z najbardziej utalentowanych artystek w dzisiejszym biznesie” – informuje Thomas Caser z Napalm Records.

Alissa tuż po podpisaniu kontraktu (na zdjęciu z Thomasem Caserem z wytwórni Napalm Records):„Ten album będzie bardzo osobisty. Mam wiele pomysłów, piosenek, tekstów i kompozycji tworzonych przez lata w mojej głowie; w taki sposób chcę je wydostać” – mówi Alissa White-Gluz.

Paulina Łyszko

Komentarze