Dave Lombardo perkusistą zespołu Misfits

fot. materiały prasowe
Dave Lombardo w wywiadzie dla magazynu Rolling Stone potwierdził swój udział w trasie koncertowej reaktywowanego klasycznego składu Misfits.


Misfits stworzyli horror punk i stali się dużą inspiracją dla współczesnego rocka, punka i metalu. Wyrażenie zgody na dołączenie do nich podczas koncertów reaktywowanego składu była bardzo prosta. Jestem zaszczycony, że zostałem o to poproszony i nie mogę się doczekać, żeby wystąpić z nimi na scenie” – powiedział Dave Lombardo dla Rolling Stone’a.

„Pierwszy raz spotkałem Dave’a w 1988 roku, gdy Danzig grało ze Slayerem cztery koncerty w USA – jeszcze przed wydaniem pierwszego krążka Danzig. Dave jest jednym z najlepszych perkusistów na świecie i nie mogę się doczekać, kiedy wszyscy zobaczą, jak gra utwory Misfits na żywo” – skomentował dołączenie Lombardo do Misfits Glenn Danzig.
Obecnie Dave występuje razem z Suicidal Tendencies (perkusista nagrał z formacją płytę World Gone Mad, która ukaże się już 30 września). Suicidal Tendencies w przyszłym roku ponownie zagra koncert w Polsce – grupa wystąpi podczas Persistence Tour 19 stycznia 2017 roku w warszawskiej Progresji razem z Agnostic Front, Walls Of Jericho, Municipal Waste, Down To Nothing, Burn i Mizery. Wejściówki możecie nabyć w cenach: 110 zł w przedsprzedaży i 130 zł w dniu koncertu. Bilety znajdziecie TUTAJ.Paulina Łyszko

Komentarze