DORO pracuje nad nowym albumem

(C) Tom Row
Doro poinformowała, że pracuje nad nowym albumem. Artystka przyznała, że jeden z nowych utworów będzie poświęcony Lemmy’emu Kilmisterowi.

W radiowym wywiadzie dla audycji One On One With Mike Lafton artystka poinformowała, że pracuje nad nowym albumem, a jeden z nowych utworów będzie poświęcony zmarłemu w grudniu zeszłego roku liderowi zespołu Motorhead, a prywatnie wieloletniemu przyjacielowi Doro, Lemmy’emu Kilmisterowi.

„Obecnie pracujemy nad nowym albumem i mam nadzieję, że płyta ukaże się w przyszłym roku. Mamy już pięć utworów – jedna z nich poświęcona jest Lemmy’emu. Nosi tytuł Living Life To The Fullest” – poinformowała wokalistka. Całego wywiadu możecie posłuchać poniżej.

DORO wystąpi 1 grudnia w katowickim Mega Clubie. Bilety na jedyny polski koncert artystki możecie nabyć w cenach: 85 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu). Wejściówki znajdziecie TUTAJ. Znamy już zespoły, które zagrają przed DORO podczas jesiennego tournee – w roli supportu wystąpią: SPITFIRE i MAXXWELLPaulina Łyszko

Komentarze