Knock Out Productions aktualizuje aplikację


Agencja koncertowa Knock Out Productions ukończyła prace polepszające mobilną aplikację firmy. Ta darmowa apka ma na celu informować fanów ciężkiego grania (i nie tylko) o zbliżających się koncertach organizowanych przez Knock Out Productions.

„Z przyjemnością informujemy, iż ukończyliśmy pracę mające na celu polepszenie naszej aplikacji. Poprawiliśmy parę elementów, a co najważniejsze dodaliśmy wiadomości typu „push” by nikt nie przegapił najważniejszych newsów dotyczących naszych wydarzeń” – zapowiada Knock Out Productions.

Jak pobrać aplikację? Wystarczy wejść z danego urządzenia do działu „uaktualnienia” w GooglePlay/AppStore i po prostu zaktualizować wersję (jeśli masz poprzednią wersję aplikacji) lub ściągnąć najbardziej aktualną wersję wpisując w sklepie np. „Knock Out Prod”.

Firma także przypomina: „Aplikacja jest zupełnie darmowa. Jej waga wynosi 1 mb (Google Play), 4 mb (AppStore) więc średnio ściąga się w niecałe 30 sekund! Otrzymywanie wiadomości też nie wiąże się z dodatkowymi kosztami”.

Projekt aplikacji stworzyło studio Heviagency: http://heviagency.com/ 

Polećcie Apkę swoim znajomym!

Paulina Łyszko

Komentarze