Lancer podpisuje kontrakt z Nuclear Blast i zapowiada nowe wydawnictwo

(C) Nuclear Blast
Zespół Lancer podpisał kontrakt z wytwórnią Nuclear Blast i zapowiedział wydanie nowego albumu. Grupa wyruszy także na początku przyszłego roku we wspólne tournee z Gloryhammer i Hammerfall.

Zespół Lancer podpisał kontrakt wydawniczy z niemiecką wytwórnią płytową Nuclear Blast. Trzecie studyjne wydawnictwo – płyta Mastery ukaże się 13 stycznia 2017 roku już pod skrzydłami wytwórni Nuclar Blast. „Jestem niezmiernie podekscytowany, wszystkie utwory są zabójcze, okładka jest fantastyczna, a dźwięk i produkcja są bez zarzutu. Fakt, że wydamy album pod skrzydłami Nuclear Blast i to, że właśnie odebrałem wiadomość o tym, że w listopadzie zagramy wTokio oraz europejską trasę z Hammerfall i Gloryhammer na początku przyszłego roku sprawia, że czuję się jeszcze bardziej podekscytowany wydaniem tego krążka” – mówi lider zespołu, Isak Stenvall.

Formacja na początku przyszłego roku razem z Gloryhammer będzie poprzedzać koncerty Hammerfall. W ramach trasy Built To Tour 2017 Hammerfall i S-ka zagrają także koncert w Polsce – 4 lutego w warszawskiej Progresji. Bilety możecie nabyć w cenach: 90 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu). Bilety na to wydarzenie znajdziecie TUTAJ. Na koncert zaprasza Knock Out Productions.

Okładka nadchodzącej płyty:Paulina Łyszko

Komentarze