Steel Panther zaprasza na krakowski koncert


We wrześniu Steel Panther zagra dwa koncerty w Polsce – 24 w Warszawie i 25 w krakowskim klubie Kwadrat. Zobaczcie wideo, w którym zespół zaprasza na koncert w Krakowie.

Nagranie możecie zobaczyć poniżej:

STEEL PANTHER (USA) hard rock, glam rock: 

Choć zaczynali od występów w niewielkich klubach Los Angeles, podczas których parodiowali metalowe hity lat osiemdziesiątych, Steel Panther to dziś marka znana na całym świecie. Występowali najpierw jako Metal Shop, później Metal Skool, by w końcu w 2008 roku zmienić nazwę zespołu na Steel Panther. Pod tym szyldem muzycy wydali krążek „Feel The Steel”, z którego pochodzi jeden z ich najbardziej rozpoznawalnych singli – „Death To All But Metal”. Muzycznie Steel Panther porusza się głównie w heavy metalowej i rockowej stylistyce, a tym co zespół wyróżnia są z pewnością humorystyczne teksty i stylistyka, nawiązująca do glam metalowych zespołów popularnych w latach osiemdziesiątych.

Steel Panther mają obecnie na koncie trzy albumy studyjne. W lutym premierę miało nowe, koncertowe wydawnictwo zespołu – „Live from Lexxi’s Mom’s Garage”.

Sprawdź, jeśli lubisz: Warrant, Motley Creu, Reckless Love, Crazy Lixx, Poison…
http://steelpantherrocks.com
https://www.facebook.com/steelpantherkicksass
INGLORIOUS (USA) old school rock, hard rock:

Inspirują ich dokonania Deep Purple, Led Zeppelin, Whitesnake, Bad Company, Aerosmith i The Rolling Stones, zaś na czele zespołu stoi kapitalny wokalista Nathan James, który swój talent ujawnił śpiewając dla Trans-Siberian Orchestra oraz legendy gitary, Ulego Jona Rotha. Recenzenci zdążyli już napisać o Inglorious, że – wbrew nazwie – czeka ich sława i chwała oraz że są przyszłością rock and rolla.

Grają od 2014 roku. Poza Nathanem w zespole są jeszcze Wil Taylor (gitara), Andreas Eriksson (gitara), Colin Parkinson (gitara basowa) i Phil Beaver (perkusja). Muzyka kapeli to wspaniale odświeżone rockowe i hardrockowe granie, mające swe źródła w latach 60. i 70, doprawione delikatnie soulem. Co najważniejsze, Inglorious są fanami nagrywania w starym stylu, więc robią to wszyscy, w jednym pomieszczeniu, aby uzyskać taką energię jak na koncertach. Korzystają z vintage'owego sprzętu i zapewniają, że nie robią dogrywek.
W 2016 roku ukazała się debiutancka, imienna płyta kapeli. Piosenki pomogło napisać kilku gości, w tym Al Pitrelli (Megadeth, Alice Cooper, Trans-Siberian Orchestra), Joel Hoekstra (Night Ranger, Whitesnake) i Neil Fairclough (Queen).
Produkował zaś Chris Kimsey (m.in. The Who, The Rolling Stones). Niech rekomendacją będzie to, że ich fanem jest Brian May z Queen.


Sprawdź, jeśli lubisz: Guns N’Roses, Skid Row, Aerosmith, Deep Purple…
http://www.inglorious.com
https://www.facebook.com/WeAreInglorious

Zagrają:
STEEL PANTHER (USA) hard rock, glam rock
+
INGLORIOUS (USA) old school rock, hard rock

Kiedy: 25 września (niedziela) 2016
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 120 zł – przedsprzedaż; 140 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions


Bilety: www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)
Bilety systemowe:
TicketPro
Eventim


Zapraszają:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://instagram.com/knockoutprod
i
Go-Ahead
http://www.go-ahead.plKomentarze