Suicidal Tendencies powraca z nowym albumem


30 września ukaże się nowy album zespołu Suicidal Tendencies zatytułowany World Gone Mad. Na wydawnictwie partie perkusji zagrał Dave Lombardo.

30 września to dzień premiery najnowszego krążka legendy thrash / HC / punk /crossover - Suicidal Tendencies! Album zatytułowany jest World Gone Mad i będzie można na nim usłyszeć partie perkusji w wykonaniu samego Dave'a Lombardo! Dave dołączył do zespołu podczas ostatniej amerykańskiej trasy ST. Dziś występuje w składzie jako pełnoprawny członek grupy, a World Gone Mad jest jego studyjnym debiutem w szeregach załogi dowodzonej przez charyzmatycznego frontmana Mike'a Muira. Na nowym krążku znajdzie się 11 premierowych kawałków, i jak zapowiada zespół, będzie to klasyczna jazda w stylu Suicidal Tendencies. Czyli szaleńczo i brutalnie. Na World Gone Mad nie zabraknie również wszystkich typowych dla muzyki ST elementów, do których ekipa z Kalifornii przyzwyczaiła fanów przez 35 lat swojej działalności” – zapowiada wydawca.


Tracklista:

1. Clap Like Ozzy
2. The New Degeneration
3. Living For Life
4. Get Your Fight On!
5. World Gone Mad!
6. Happy Never After
7. One Finger Salute
8. Damage Control
9. The Struggle Is Real
10. Still Dying To Live
11. This World


Wydawnictwo będzie prezentować się tak:

  Suicidal Tendencies w przyszłym roku ponownie zagra koncert w Polsce – grupa wystąpi podczas Persistence Tour 19 stycznia 2017 roku w warszawskiej Progresji razem z Agnostic Front, Walls Of Jericho, Municipal Waste, Down To Nothing, Burn i Mizery. Wejściówki możecie nabyć w cenach: 110 zł w przedsprzedaży i 130 zł w dniu koncertu. Bilety znajdziecie TUTAJ.Paulina Łyszko

Komentarze