Urszula Akustycznie w listopadzie w Krakowie


Urszula i Kwartet Smyczkowy Orkiestry Aukso zagrają akustyczny set 5 listopada w krakowskim Kijów Centrum.


Kilkanaście ostatnich miesięcy Urszula spędziła bardzo pracowicie koncertując w ramach  jubileuszu 20 lecia płyty "Biała droga", bardzo ważnej zarówno dla samej Urszuli, jak również  dla  wielkiej rzeszy fanów Białej drogi.
W 2015 odbyła się premiera płyty DVD + CD BIAŁA DROGA LIVE. PRZYSTANEK WOODSTOCK 2015. Album stanowi zapis koncertu, który Urszula z zespołem zagrała z okazji 20-lecia nagrania "Białej drogi". Koncert miał miejsce w nocy 29/30 lipca 2015 na scenie Akademii Sztuk Przepięknych podczas 21. Przystanku Woodstock. W jego trakcie zostały zaprezentowane wszystkie piosenki z tego albumu.  

Wiosną 2016 z okazji 20-lecia wydania płyty Biała droga, ukazała się jej reedycja zawierająca materiał zremasterowany z oryginalnych taśm. Wydawnictwo zostało wzbogacone o hardrockowy singiel "Król w malinach", który razem z piosenką „Zły” nie został umieszczony na pierwotnym albumie. "Biała droga" została również wydana na płycie winylowej.
Z okazji obchodów 20-lecia Białej drogi stworzono specjalną stronę internetową zawierającą  materiały archiwalne Urszuli. 

Wiosną tego roku  Urszula odbyła swoją pierwszą w Polsce trasę klubową , z której powstał materiał CD i DVD "BIAŁA DROGA LIVE" 2016.
Jako bonus na płycie  DVD znajdują się dwie piosenki z Festiwalu Opole 1996 roku. Obecnie Urszula przygotowuje się do jesiennej trasy akustycznej, która będzie zwieńczeniem jubileuszu 20 lecia "Białej drogi".

Największych przebojów Urszuli można będzie posłuchać już 05 listopada w Krakowie. Podczas koncertu nie zabraknie takich hitów jak „ Na sen", „Konik na biegunach”, "NIEBO DLA CIEBIE " „Rysa na szkle”, czy „Dmuchawce …". Wraz z Urszulą i jej zespołem zagra kwartet smyczkowy orkiestry  Aukso, w specjalnie na tę okazję zaaranżowanych utworach. Na ten szczególny, niezapomniany koncert zapraszamy do krakowskiego Centrum Kijów.  URSZULA AKUSTYCZNIE + Kwartet Smyczkowy Aukso

Kraków – 05.11.2016 – Kijów Centrum al. Krasińskiego 34
Otwarcie wejść: 17:30 Start: 19:00

Bilety przedsprzedaż 90zł, 80zł, 70zł, w dniu koncertu 100zł, 90zł, 80zł

Bilety do nabycia:
Kijów Centrum al. Krasińskiego 34
Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
Kup bilet nie wychodząc z domu Ticketpro.

Link do www:
Link do biletów:
Link do wydarzenia na FB:Komentarze