Weź aparat na koncerty Tarji Turunen

(C) Tim Tronkoe
Management Tarji Turunen informuje, że trasa The Shadows Shows Tour będzie przyjazna aparatom. Chcesz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z koncertu Tarji? Nie ma problemu!

Oświadczenie management Tarji zamieszczone na fanpage’u The Shadow Shows:

„Jeszcze raz (przypominamy), wszystkie koncerty, włączając w to trasę The Shadow Shows Tour będą zdeklarowane jako „przyjazne aparatom” – oznacza to, że jesteście mile widziani ze swoimi aparatami i możecie zrobić tyle zdjęć, ile tylko chcecie. Jedynym wyjątkiem są występy na festiwalach – gdzie musicie zapytać organizatorów o ich obostrzenia dotyczące aparatów (…)”.Jeśli chcecie możecie potem wysłać swoje nagrania/zdjęcia na adres podany na stronie internetowej artystki i być może wasze dzieła trafią na następcę Act 1. Więcej szczegółów na stronie Turunen.

Tarja Turunen pod koniec roku – 5 i 6 grudnia – zagra dwa koncerty w Polsce. Pierwszy z występów odbędzie się w warszawskiej Progresji, drugi we Wrocławiu (Sala Stadion). Bilety możecie nabyć w cenach: 100 zł w przedsprzedaży i 120 złotych w dniu koncertu. Na wydarzenia zaprasza Metal Mind Productions.
Paulina Łyszko

Komentarze