Wishing Well prezentuje nowy teledysk


Zespół Wishing Well opublikował klip do utworu Luck Is Blind – kawałek pochodzi z albumu Chasing Rainbows. 

Teledysk znajdziecie poniżej:
Teledysk Luck Is Blind promuje wydany w styczniu bieżącego roku album zespołu zatytułowany Chasing Rainbows. Wydawnictwo ukazało się nakładem wytwórni Inverse Receords.


„Nadal promujemy album i uznaliśmy, że nadszedł odpowiedni czas, aby zaprezentować nieco łagodniejszy utwór. Luck Is Blind to melodyjna i chwytliwa piosenka z poważnym tekstem o niesprawiedliwości i nierówności na świecie. Utwór zawiera także fajne klawisze zagrane przez Juhę „Grabarza” Huhtę, co daje piosence trochę więcej charakteru. Bierzemy nawet pod uwagę użycie organów Hammonda na naszym następnym albumie” – mówi Wishing Well.

„Nie chcieliśmy, żeby wideo było zbyt skomplikowane, ale zdecydowanie proste i dobrze nagrane wideo z koncertu powinno załatwić sprawę. Nakręciliśmy wideo całkowicie własnym sumptem w Helsinkach i zawiera tylko nas prezentujących naszą muzykę. Nagramy więcej teledysków z albumu i następnym razem zaprezentujemy coś innego” – kontynuuje zespół.

Obecnie Wishing Well promuje album Chasing Rainbows (recenzję płyty znajdziecie TUTAJ) i bukuje kolejne koncerty na 2017 rok w międzyczasie pisząc materiał na nowy krążek, który ma zostać zarejestrowany pod koniec przyszłego roku.


Paulina Łyszko 

Komentarze