ACCEPT zapowiada koncertowe DVD

(C) Jaenecke
Zespół ACCEPT zapowiedział nowe koncertowe wydawnictwo. Restless And Live ukaże się 13 stycznia nakładem wytwórni Nuclear Blast. Zobaczcie pierwszy koncertowy klip promujący wydawnictwo!


Koncertowy klip do kawałka Stampede możecie zobaczyć poniżej:
.„Nie wiedzieliśmy dokładnie, co może wydarzyć się w 2010 roku, co jeśli... Ale to było sześć lat temu i od tego czasu wydaliśmy trzy płyty. Z Blind Rage mieliśmy naszą pierwszą płytę numer 1 na listach przebojów! Nie może być nic przyjemniejszego!” – mówi gitarzysta formacji, Wolf Hoffmann

Restless And Live po prostu pasuje do tego, czego doświadczyliśmy z BYH! I to, co znaczy dla nas po dziś dzień! To trwa i trwa, i trwa. Już teraz pracujemy nad nową produkcją. Myśl o tym, że wkrótce znowu będziemy w drodze sprawia, że nasza krew płynie. I możliwe jest, żeby przezwyciężyć wszystko, co wydarzyło się wcześniej” – kontynuuje muzyk.


Koncertowe wydawnictwo zatytułowane Restless And Live ukaże się 13 stycznia 2017 roku nakładem wytwórni Nuclear Blast w formatach Blu-ray, DVD i 2CD. Zobaczcie okładkę albumu:Zespół ACCEPT będzie gościem specjalnym podczas przyszłorocznej trasy Sabaton. Formacja na przełomie lutego i marca zagra u nas aż cztery koncerty: 27 lutego w gdańskiej Ergo Arenie, 28 lutego we Wrocławiu (Hala Stulecia), 1 marca w Warszawie (Torwar) i 3 marca w krakowskiej Hali Wisły. Jako support zagra grupa Twilight Force. Bilety możecie nabyć w cenach: 130 zł (w przedsprzedaży) i 150 zł (w dniu koncertu). Wejściówki na warszawski i krakowski koncert znajdziecie TUTAJ.


Paulina Łyszko


Komentarze