Another Pink Floyd zagra w krakowskim Centrum Kijów

(C) Romana Makówka
24 marca w krakowskim Centrum Kijów (dawne Kino Kijów) odbędzie się koncert Another Pink Floyd. Na wydarzenie zaprasza Galicja Productions.


Another Pink Floyd

Kraków – 24.03.2017 – Kijów Centrum al. Krasińskiego 34
Otwarcie wejść: 18:30 Start: 20:00
Bilety przedsprzedaż 90zł, 80zł, 70zł, w dniu koncertu 100zł, 90zł, 80zł

Bilety do nabycia:
Kijów Centrum al. Krasińskiego 34
Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Kup bilet nie wychodząc z domu Ticketpro.
Link do biletów:
Link do wydarzenia na naszej www:
Wydarzenie na FB:


Największe utwory Pink Floyd na żywo w wykonaniu zespołu ANOTHER z Krakowa, który od prawie 10 lat koncertuje na najbardziej znanych scenach w Polsce. Muzyce Pink Floyd towarzyszą ogromne emocje i klimat a jej wykonanie na żywo potęguje doznania. Koncert grupy Another kierowany jest głownie do fanów zespołu Pink Floyd a także do koneserów rocka progresywnego.


Podczas występu można będzie usłyszeć fragmenty płyt Dark Side Of The Moon, The Wall, Wish You Were Here i Division Bell. W roku 2017 przypada okrągła 40 rocznica wydania albumu Animals Pink Floyd. To doskonała okazja aby wykonać to wydawnictwo w całości na żywo. Na ponad dwugodzinnym koncercie obok utworów z znanych ze stacji radiowych takich jak Another Brick In The Wall czy Hey You zespół Another wykona długie rozbudowane suity progresywne takie jak Shine on You Crazy Diamond czy Echoes, które będą z pewnością muzyczną ucztą dla fanów gatunku. Starannie przygotowane wierne aranżacje i brzmienia będą sie mieszały z własnymi interpretacjami muzyków.


(C) Romana Makówka
Na krakowskiej scenie Kina Kijów wystąpi dziewięciu wykonawców a wokalnie utworom Floydów stawi czoła Norman Power wokalista o liryce Dawida Gilmoura i charyzmie Rogera Watersa w jednym gardle. Partie muzyczne wykonają czołowi polscy muzycy na stałe współpracujący z gwiazdami polskiej estrady. Całość zostanie oprawiona w klimatyczne światło w reżyserii Łukasza Wojtasa a w oknie sceny pojawi się charakterystyczny dla Pink Floyd Circular Screen, ekran kołowy z wizualizacjami i efektami.
Kino Kijów to zdecydowanie najlepiej brzmiąca akustycznie sala w Krakowie. Każdy widz, który zasiądzie już w wygodnym fotelu odpłynie w długą, muzyczna podróż i nostalgię. Na scenie oprócz doskonałych dźwięków zostanie wystawione niesamowite widowisko. Światłem zostaną namalowane psychodeliczne pejzaże. 
Dopełnienie stanowić będą efekty laserowe oraz pirotechniczne.

Parafrazując słowa Mikołaja Reya: Polacy nie gęsi i swój Pink Floyd mają zapraszamy na koncert w Krakowie 24 marca 2017 w Kinie Kijów godz 20.00.Zespół Another w opinii wielu fanów Pink Floyd, którzy byli juz na koncertach "Polskich Floydów" twierdzi że to jeden z najlepszych zespołów grających muzykę Pink Floyd na świecie. Niech to będzie właściwą rekomendacją do wybrania się na koncert.


Komentarze