Hunter: nowy singiel z nadchodzącej płyty


Zespół Hunter udostępnił nowy singiel z nadchodzącego albumu NieWolnOść. Posłuchajcie piosenki Niewesołowski!

Nowego utworu możecie posłuchać poniżej:
„Nowa płyta NieWolnOść ma bardzo duży ciężar i jest kolejnym krokiem naprzód w hunterowskiej wizji tworzenia i grania muzyki. Utwory, zarówno muzycznie jak i tekstowo są z jednej strony syntezą wcześniejszych i częściowym powrotem do korzeni, a z drugiej zupełnie nowym kierunkiem, który prawdopodobnie kolejny raz zaskoczy wielu słuchaczy. Jest i trzecia strona, która jak zwykle pozostaje ukryta aż do momentu przesłuchania całości i własnej oceny. Na to jak zwykle Hunter bardzo liczy, konsekwentnie szukając nowych pomysłów, kolejnych drzwi do otwarcia, drążąc tematy dotykające nas wszystkich, nie unikając tych, które są powszechnie unikane, starając się jednak mimo wszystko zachować przy tym zdrowy dystans” – możemy przeczytać w zapowiedzi krążka. 


„Teksty opisują bardzo mocno obecne wydarzenia na świecie i w Polsce, mimo, że jak zwykle są one rozszczepiane pryzmatem historii i napisane w kontekście analogii do ubiegłych zdarzeń i ludzkich zachowań.  Na płycie pojawią się przedziwne słowa, instrumenty i dźwięki, które właściwie stały się już wizytówką Huntera. Na koncertach, w dodatkowej oprawie scenograficzno-oświetleniowej cała ta mieszanka nabierze jeszcze większej mocy” – kontynuuje zespół.

Okładka i tracklista płyty NieWolnOść:Okładka i tracklista wydawnictwa:

1. NieWolnOść
2. NieWinny
3. Gorzki
4. PodNiebny
5. RzeźNicki
6. Niewesołowski
7. NieRządnicki
8. NieMy
9. NieBanalny
10. RiPosta DrugoKlasisty


Już 29 października Hunter zagra w krakowskim klubie Kwadrat. Wejściówki możecie nabyć w cenach: 40 zł (w przedsprzedaży) i 50 zł (w dniu koncertu) za pośrednictwem sieci TicketPro, w punktach sprzedaży (Empik, Saturn, Media Markt), a bilety kolekcjonerskie w: klubie Pod Jaszczurami, klubie Kwadrat, Metal Shopie (ul. Długa 17), klubie Dziekanat i klubie Lochness. Na wydarzenie zaprasza Galicja Productions.Paulina Łyszko

Komentarze