Hunter prezentuje utwór „PodNiebny”


Zespół Hunter udostępnił nowy utwór z nadchodzącego albumu zatytułowanego NieWolnOść. Posłuchajcie piosenki PodNiebny!

Nowego utworu możecie posłuchać poniżej:
„Nowa płyta NieWolnOść ma bardzo duży ciężar i jest kolejnym krokiem naprzód w hunterowskiej wizji tworzenia i grania muzyki. Utwory, zarówno muzycznie jak i tekstowo są z jednej strony syntezą wcześniejszych i częściowym powrotem do korzeni, a z drugiej zupełnie nowym kierunkiem, który prawdopodobnie kolejny raz zaskoczy wielu słuchaczy. Jest i trzecia strona, która jak zwykle pozostaje ukryta aż do momentu przesłuchania całości i własnej oceny. Na to jak zwykle Hunter bardzo liczy, konsekwentnie szukając nowych pomysłów, kolejnych drzwi do otwarcia, drążąc tematy dotykające nas wszystkich, nie unikając tych, które są powszechnie unikane, starając się jednak mimo wszystko zachować przy tym zdrowy dystans” – możemy przeczytać w zapowiedzi krążka. 


„Teksty opisują bardzo mocno obecne wydarzenia na świecie i w Polsce, mimo, że jak zwykle są one rozszczepiane pryzmatem historii i napisane w kontekście analogii do ubiegłych zdarzeń i ludzkich zachowań.  Na płycie pojawią się przedziwne słowa, instrumenty i dźwięki, które właściwie stały się już wizytówką Huntera. Na koncertach, w dodatkowej oprawie scenograficzno-oświetleniowej cała ta mieszanka nabierze jeszcze większej mocy” – kontynuuje zespół.

Okładka i tracklista wydawnictwa:1. NieWolnOść
2. NieWinny
3. Gorzki
4. PodNiebny
5. RzeźNicki
6. Niewesołowski
7. NieRządnicki
8. NieMy
9. NieBanalny
10. RiPosta DrugoKlasisty

Utworów z nowej płyty jeszcze przed premierą będzie można posłuchać podczas krakowskiego koncertu zespołu, który odbędzie się już 29 października w klubie Kwadrat. Bilety na to wydarzenie możecie nabyć w cenach: 40 zł (w przedsprzedaży) i 50 zł (w dniu koncertu). Na koncert zaprasza Galicja Productions. Stronę organizatora znajdziecie TUTAJ.
Paulina Łyszko

Komentarze