Koncert Rhapsody Of Fire odwołany


Mający odbyć się 17 listopada w warszawskiej Progresji koncert zespołu Rhapsody Of Fire zostaje odwołany! Przyczyną jest odejście z zespołu wokalisty – Fabio Lione.

„Z przykrością informujemy: z powodu opuszczenia szeregów zespołu przez wokalistęFabio Lione koncert Rhapsody Of Fire, który miał odbyć się 17 listopada wProgresji, został odwołany. Zespół zdecydował się zrezygnować z całej listopadowej trasy i w tym czasie skupić się na poszukiwaniach nowego frontmana” – obwieszcza organizator, agencja koncertowa Knock Out Productions.


Oficjalne oświadczenie zespołu: „Drodzy Fani,

Musimy ogłosić ważną zmianę w zespole. Po wspaniałej wspólnej muzycznej przygodzie Fabio Lione i Rhapsody Of Fire zdecydowali o rozstaniu.

Ta decyzja nie była łatwa, ale jesteśmy przekonani, że otworzy to przed nami nowe możliwości i nowe horyzonty z obu stron.

Muzyka będzie nadal tworzona. Rhapsody Of Fire będą kontynuować komponowanie, produkowanie i granie wspaniałej muzyki dla swoich fanów.

Żeby dać nam czas na przegrupowanie odwołujemy i przekładamy europejskie koncerty zaplanowane na listopad 2016 roku.

Wreszcie chcemy podziękować Fabio za bycie częścią historii  Rhapsody Of Fire i życzymy mu wszystkiego najlepszego z jego przyszłymi projektami.

Z poważaniem,

Rhapsody Of Fire”
Paulina Łyszko


Komentarze