Koncert z utworami z repertuaru grupy DŻEM w wykonaniu Macieja Lipiny


Galicja Productions zaprasza na koncert z utworami z repertuaru grupy DŻEM,  w wykonaniu Macieja Lipiny - odtwórcy głównej roli w spektaklu "Skazany na bluesa" - pierwszej w Polsce teatralnej adaptacji filmu Przemysława Angermana i Jana Kidawy-Błońskiego w reżyserii Arkadiusza Jakubika. Koncert odbędzie się 17 grudnia w krakowskim klubie Kwadrat.


Spektakl jest nieprzerwanie grany z wielkim powodzeniem w Teatrze Śląskim w Katowicach. Maciejowi Lipinie, na co dzień wokaliście zespołu Ścigani,  towarzyszyć będą na scenie muzycy Teatru Śląskiego. Zespół „Skazani na bluesa" tworzą: Adam Snopek – instrumenty klawiszowe, Paweł Ambroziak – gitara, Sebastian Kret – gitara, Ronald Tuczykont – gitara basowa, Przemysław Smaczny – perkusja. 

"Teatralna adaptacja jest brawurowa. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Dzięki oryginalnemu wykorzystaniu tych "śląskich" symboli powstał magiczny sen o Ryśku. Tak, dziś w teatrze przyśnił mi się Rysiek …".

Beno Otręba, basista Dżemu, w komentarzu dla katowickiej „Gazety Wyborczej"


„ Skazany na bluesa” w Teatrze Śląskim w Katowicach jest jak narkotyk. Uzależnia i wciąga z każdą kolejną minutą ( …) . Premierowy wieczór zakończył się kilkunastominutową owacją na stojąco, podwójnym bisowaniem i głośnym skandowaniem imienia Riedla."

"Gazeta Wyborcza" Katowice
Skazany na bluesa


Kraków – 17.12.2016 – Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie Bram 18:00 Start 19:00
Bilety przedsprzedaż 25zł w dniu koncertu 35zł

Bilety do nabycia:
BILETY KOLEKCJONERSKIE:
Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Klub Lochness, ul Warszawska 15 

Komentarze