New Model Army w Katowiach już w sobotę


Obecnie trwa mini trasa zespołu New Model Army po Polsce – dzisiaj zespół zagra w Białymstoku, w najbliższą sobotę w Katowicach, a tournee zamknie występ we Wrocławiu.

Rozkład jazdy:
18:30 Drzwi
20:00-… New Model Army

NEW MODEL ARMY (Wilka Brytania) new wave, post-punk, punk rock:

New Model Army to kultowy zespół, powstały w 1980 roku w Bradford. Autorzy takich kawałków jak "Vagabonds", "51st State", czy "Small Town England" sprzedali już ponad półtora miliona egzemplarzy płyt mimo, że ich single nigdy nie trafiały na listy przebojów. Za najlepsze albumy w dyskografii New Model Army uznaje się "No Rest For The Wicked" oraz "Thunder and Consolation", a ich koncerty charakteryzują się starannymi aranżacjami dopracowanymi do perfekcji. W 2010 roku zespół świętował trzydziestą rocznicę istnienia. Trasa koncertowa z 2013 roku, podczas której NMA odwiedzili także Polskę, była świetną okazją do promocji czternastego w dorobku albumu "Between Dog and Wolf".

Zupełnie nowa płyta zespołu, którego liderem jest charyzmatyczny wokalista Justin Sullivan, będzie według członków formacji wydawnictwem przemyślanym i dopracowanym, zawierającym 13 świeżych, intensywnych i emocjonalnych utworów.

Sprawdź, jeśli lubisz: Killing Joke, Public Image Ltd., The Cult, The Sisters Of Mercy…
http://www.newmodelarmy.org
https://www.facebook.com/NewModelArmyOfficial

Zagrają:

NEW MODEL ARMY (Wilka Brytania) new wave, post-punk, punk rock

Kiedy: 15 października (sobota) 2016
Gdzie: Katowice @ MegaClub, ul. Żelazna 15
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na: http://knockoutprod.net/sklep/


Komentarze