Nowy teledysk od Beth Hart


14 października ukazał się najnowszy krążek Beth Hart zatytułowany Fire On The Floor. Dzisiaj Beth zaprezentowała teledysk do utworu Love Is A Lie.

Nagranie możecie zobaczyć poniżej:
„Tej nominowanej do Grammy, niezwykle utalentowanej artystki nie trzeba przedstawiać. Jej trwająca od ponad 20 lat muzyczna kariera to nieustające pasmo sukcesów - zarówno albumy solowe, jak i liczne efekty współpracy z innymi wykonawcami, ale także niezwykle żywiołowe koncerty, cieszą się od zawsze ogromnym zainteresowaniem”.

„Do współpracy nad nowym krążkiem Beth zaangażowała producenta Olivera Leibera. Sesja nagraniowa odbyła się w jego domowym studio w Toluca Lake, a w skład zespołu, który towarzyszy artystce wchodzą: Michael Landau (gitara), Waddy Wachtel (gitara), Brian Allen (bas), Rick Marotta (perkusja), Jim Cox (klawisze), Dean Parks (gitara akustyczna) oraz Ivan Neville (organy).W przeciągu trzech dni ekipa zarejestrowała 16 nowych utworów, z czego na podstawową wersję albumu trafiło 12. Autorką wszystkich utworów jest Beth” – informuje wytwórnia Mystic Production.


Album Fire On The Floor znajdziecie TUTAJ.

Okładka i tracklista wydawnictwa:


 01.          Jazzman
02.          Love Gangster
03.          Coca Cola
04.          Let’s Get Together
05.          Love Is A Lie
06.          Fat Man
07.          Fire On The Floor
08.          Woman You’ve Been Dreaming Of
09.          Baby Shot Me Down
10.          Good Day To Cry
11.          Picture In A Frame
12.          No Place Like HomePaulina Łyszko

Komentarze

Prześlij komentarz