Overkill: premiera singla „Our Finest Hour”


Zespół Overkill udostępnił długo wyczekiwany singiel Our Finest Hour. Kawałek pochodzi z nadchodzącego albumu zespołu – Grinding Wheel – który zostanie wydany nakładem wytwórni Nuclear Blast w listopadzie tego roku.

Nowego singla możecie posłuchać poniżej:

„Wygląda na to, że „maszyna” jest gotowa, żeby jechać dalej, ale dla wszystkich dobrych rzeczy czekamy. Opóźnienie The Grinding Wheel zaprowadzi nas do 2/17, na początku trasy po USA… ale nie bójcie się, europejska część trasy dojdzie do skutku i to z nową muzyką! W piątek, 4 listopada wypuścimy pierwszy kawałek Our Finest Hour, winyl dostępny w wielu kolorach razem z innymi wstrząsającymi uszami szaleństwami. Będziemy go mieć także razem z nami w trasie, aby ugasić wasze pragnienie i zaspokoić głód. Więc usłyszycie go jako pierwsi i możecie usłyszeć więcej na żywo po raz pierwszy [właśnie] na trasie! W drogę, naprzód i w górę do ’17!”.

BB
OverkillZespół Overkill 2 listopada rozpocznie tournee po Europie. Grupa zagra w Polsce dwa koncerty – 15.11 w warszawskiej Progresji i 16 listopada w krakowskim klubie Kwadrat. Formacji będą towarzyszyć: Crowbar, Shredhead i Desecrator. Bilety na oba koncerty w cenach 90 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu) znajdziecie  TUTAJ.Paulina Łyszko

Komentarze