The Doomsday Kingdom podpisuje kontrakt z Nuclear Blast


Zespół The Doomsday Kingdom podpisał kontrakt z Nuclear Blast. Formacja w listopadzie bieżącego roku wyda EP-kę zatytułowaną Never Machine pod skrzydłami nowej wytwórni.

The Doomsday Kingdom to nowy zespół znanego z Candlemass Leifa Edlingsa. Poza Edlingsem grupę tworzą: Niklas Stalvind (wokal), Marcus Jidell (gitara) i Andreas (Habo) Johansson (perkusja). Formacja podpisała kontrakt z wytwórnią Nuclear Blast i właśnie pod skrzydłami NB Wydaw swój debiutancki krążek, EP-kę zatytułowaną Never Machine. Na wydawnictwie znajdą się cztery utwory.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy ogłosić, że The Doomsday Kingdom podpisało właśnie kontrakt z niemiecką Nuclear Blast– informuje Leif Edling. „W tym roku pojawiały się różne podszepty [plotki] w podziemiach o tym, że coś świetnego ma się wydarzyć, a dzisiaj możemy z dumą ogłosić, że śmierć powstanie po raz kolejny, żeby dostarczyć choler*ie dobry album” – kontynuuje muzyk.

Never Machine ukaże się na rynku już 25 listopada nakładem Nuclear Blast, a już w marcu przyszłego roku zostanie wydany debiutancki longplay.


Tracklista Never Machine:

1.     Never Machine
2.     The Sceptre
3.     Zodiac City
4.     The WhisperingPaulina Łyszko

Komentarze