Destruction na czterech koncertach w Polsce


Knock Out Productions zaprasza na cztery koncerty Destruction w Polsce. Formacja wystąpi:  21 stycznia w gdańskim B90, 22 stycznia w warszawskiej Progresji, 23 stycznia w poznańskim u Bazyla i 24 stycznia w katowickim MegaClubie.


DESTRUCTION (Niemcy) thrash metal:

Nie można być fanem thrash metalu i nie znać tej nazwy. Destruction to legenda gatunku, jedna z najbardziej zasłużonych załóg na świecie, współtwórcy niemieckiej szkoły thrash metalu, która z paroletnią przerwą funkcjonuje od 1982 roku aż do dziś. Trio, któremu przewodzi charyzmatyczny wokalista, basista, wesołek oraz miłośnik pięknych kobiet, "Schmier", od 2010 roku ma szczególne związki z Polską, bo za perkusją w Destruction siedzi od tego roku nasz rodak Wawrzyniec "Vaaver" Dramowicz.

Niełatwo streścić historię tak zasłużonej, do tego wciąż tworzącej, formacji w paru słowach. Na koncie kapeli z Badenii-Wirtembergii są tak pomnikowe albumy jak "Infernal Overkill" (1985) i "Eternal Devastation" (1986), EP-ki "Sentence Of Death" i "Mad Butcher", ta druga z kultowym rzeźnikiem, maskotką kapeli, thrashowe evergreeny, jak "Curse The Gods", "Bestial Invasion", "Life Without Sense", "Black Mass", i wiele innych. Niemiecka maszyna pod nazwą Destruction działa sprawnie, regularnie i co kilka lat daje nam w prezencie porcję parunastu nowych utworów na płycie. Ostatni prezent od dwóch Niemców i Polaka nosi tytuł "Under Attack" i wręczony nam został w maju 2016 roku. Okazja do podziękowania za niego nadarzy się podczas mini trasy Destruction po Polsce wraz z Enforcer.

Sprawdź, jeśli lubisz: Kreator, Sodom, Slayer, Exumer, Exodus…
http://www.destruction.de
https://www.facebook.com/destruction

ENFORCER (Szwecja) heavy metal, speed metal:

Oldschoolowy heavy metal i speed metal to specjalność doskonale znanego u nas Enforcer. Powstała w 2004 roku szwedzka formacja, gościła w Polsce niejednokrotnie, zawsze pozostawiając po sobie wspaniałe wrażenie. Pochodzą z pięknego miasteczka Arvika, w którym odbywa się słynny The Arvika Festival, goszczący co roku największe gwiazdy muzyki alternatywnej. Enforcer, rezydujący na stałe w Sztokholmie, od alternatywy trzyma się jednak z daleka. Zalicza się ich do nurtu New Wave Of Traditional Heavy Metal (NWOTHM), obok między innymi Skull Fist, z którymi grali także w naszym kraju. Iron Maiden, Exciter, Pretty Maids, Anvil, Agent Steel, Running Wild, Manowar, Artillery – to idole Olofa Wikstranda (śpiew, gitara; grał kiedyś w Tribulation), Josepha Tolla (gitara), Tobiasa Lindqvista (gitara basowa) i Jonasa Wikstranda (perkusja; młodszy brat Olofa). Brzmienie utworów Szwedów nawiązuje do tego, które na płytach mieli ich idole. Nie cierpią komputerowego soundu, cenią głębię, naturalność. Pracują ciężko i chętnie. W 2015 roku Enforcer wydał studyjny album "From Beyond" i koncertówkę "Live By Fire".

Sprawdź, jeśli lubisz: Skull Fist, Iron Maiden, Wolf, Excirer, Angel Witch...
http://enforcer.se
https://www.facebook.com/enforcerofficial

Kto zagra:

DESTRUCTION (Niemcy) thrash metal
+
Enforcer (Szwecja) heavy metal, speed metal


Kiedy: 21 stycznia (sobota) 2017
Gdzie: Gdańsk @ B90, ul. Doki 1
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: B90

Kiedy: 22 stycznia (niedziela) 2017
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 23 stycznia (poniedziałek) 2017
Gdzie: Poznań @ u Bazyla, ul. Norwida 18A
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions / Left Hand Sounds

Kiedy: 24 stycznia (wtorek) 2017
Gdzie: Katowice @ MegaClub, ul. Żelazna 15
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety:
Warszawa i Katowice: www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)
Poznań: www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie), Bilety24.pl, ubazyla.8merch.com
Gdańsk: http://tickets.soundrive.pl/pl


Zapraszają:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod


B90


Komentarze