DORO już w czwartek zagra w Katowicach!


W najbliższy czwartek w katowickim Mega Clubie zagra Doro. Znamy już rozpiskę czasową tego wydarzenia!


Czasówka tego wydarzenia prezentuje się następująco:
18:30 Drzwi
19:00-19:45 Spifire
20:15-… DORO


Koncert Doro to drugie wydarzenie w akcji Family Friendly Gigw ramach której zachęcamy do międzypokoleniowej zabawy na koncertach i rodzinnego brania w nich udziału. Więcej szczegółów:http://knockoutprod.net/site/news/family-friendly-gig


DORO (Niemcy) heavy metal:

W metalu jest dziś całkiem sporo śpiewających kobiet. Ale królowa metalu jest tylko jedna i jest nią dzieląca swój czas między Nowym Jorkiem a rodzinnym Düsseldorfem Doro Pesch. Kumpela Lemmy'ego z Motörhead i Gene'a Simmonsa z Kiss, pasjonatka boksu (serdeczna przyjaciółka niemieckiej bokserskiej mistrzyni Reginy Halmich). Platynowo blond włosy, niebieskie oczy, nieschodzący z twarzy uśmiech, niesamowity głos. Po tym poznacie Doro, która darowała sobie mężów, dzieci, sesje dla "Playboya" (choć jej oferowano), bo dla niej najważniejszy w życiu jest heavy metal. Tworzyła go z legendarną grupą Warlock, a potem solo. Na scenie nieprzerwanie od ponad 35 lat. Lubiana przez wszystkich ze względu na swoją otwartość i miłość do fanów, którą na każdym kroku podkreśla, łagodne usposobienie i dystans do siebie. Koncerty to żywioł Doro. W Polsce niestety nie bywa za często. Dlatego trzeba zgotować jej niezapomniane przyjęcie, to może będzie przyjeżdżać do nas częściej!

Sprawdź, jeśli lubisz: Warlock, U.D.O./Accept, Lita Ford, W.A.S.P., Saxon…
http://www.doromusic.de/
https://www.facebook.com/DoroPeschOfficial


SPITFIRE (Norwegia) hard rock, heavy metal:

Jest obecnie ich czterech – Tör, Iggy, Böb i Nicky. Pochodzą z malowniczego miasteczka Førde w środkowo-zachodniej Norwegii. Rozkoszują się nie tylko przecudowną przyrodą wokół i zabytkami, lecz również historią tego regionu. Ta zaś obejmuje ataki w czasie drugiej wojny światowej na stacjonujących w miasteczku hitlerowców. Również ataki z powietrza lotnictwa brytyjskiego na słynnych Spitfire'ach. Zakochani przy okazji także w rocku, hard rocku i heavy metalu Norwegowie, postanowili założyć zespół o nazwie Spitfire, aby w ten sposób pokłonić się tym, którzy uwolnili ich ojczyznę od hitlerowskiej okupacji.

Grają od 2005 roku, pierwszego singla wydali trzy lata później. Rok 2009 przyniósł pełnowymiarowy debiut "MK.I". Na kolejną płytę, "Demon Train", trzeba było czekać trzy lata, co miało związek z tragiczną śmiercią jednego z muzyków (basisty Bjørna "Bønny" Nesse). Spitfire z wolna przymierza się do wydania trzeciego albumu. Jego zwiastunem jest piosenka "Dogfight", którą na pewno usłyszycie podczas koncertu w Polsce. Ma takiego zajebistego kopa, że na bank przy niej odlecicie.

Sprawdź, jeśli lubisz: Skid Row, Rival Sons, Shinedown, W.A.S.P…
https://www.facebook.com/SpitfireNorway

Zagrają:
DORO (Niemcy) heavy metal
+
Spitfire (Norwegia) hard rock, heavy metal

Kiedy: 1 (czwartek) grudnia 2016
Gdzie: Katowice @ MegaClub, Żelazna 15
Bilety: 85 – przedsprzedaż; 100 – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
Bilety dostępne na: http://knockoutprod.net/sklep
Bilety systemowe:
TicketPro
Eventim


Komentarze