Rhapsody ogłasza jubileuszowy reunion


Luca Turilli, Fabi Lione, Dominique Leurquin, Patrice Guers i Alex Holzwarth z okazji 20-lecia ich pierwszego oficjalnego wydawnictwa ponownie połączą siły pod szyldem Rhapsody.

Z okazji dwudziestej rocznicy wydania pierwszego oficjalnego wydawnictwa Rhapsody zatytułowanego Symphony Of Enchanted Lands oryginalny skład zespołu ponownie połączy siły i zagra całe wydawnictwo podczas nadchodzącego tournee. Będzie to jedyna okazja, żeby ponownie zobaczyć ten skład na żywo.

„Jestem naprawdę super podekscytowany, że będę częścią tego specjalnego i unikalnego wydarzenia razem z Fabio i resztą moich przyjaciół. Fakt zagrania legendarnych piosenek na scenie jak „Wings Of Destiny”, Beyond The Gates Of Infinity” i „The Dark Tower Of Abyss”, nigdy wcześniej nie granych na scenie będzie najlepszym sposobem uczczenia 20. rocznicy i świetny powód, żeby spotkać się razem po raz ostatni [na scenie]. Ta pożegnalna trasa oznacza dla mnie zamknięcie ważnego rozdziału w mojej muzycznej karierze i w przyszłości poświęcę się muzyce kinowej z moim nowym zespołem Luca Turilli’s Rhapsody i innym ważnym projektom wyłącznie. Nie przegapcie tak wyjątkowego wydarzenia. Będzie to ostatni raz, kiedy będziecie mogli zobaczyć mnie, Fabio i Alexa Holzwartha razem na scenie grających piosenki Rhapsody. Czekamy na Was wszystkich, żeby podzielić się wspaniałymi emocjami i przeżyć razem kilka niezapomnianych nocy” – zapowiada Luca Turilli.

„’Magia’… to jest to, co zawsze chciałem znaleźć w muzyce… i kiedy myślę o tej wspaniałej i unikalnej okazji, żeby ponownie znaleźć się na scenie z Lucą, Holzym, Dominique’em, Patrice’em i celebrować z nimi 20. rocznicę zespołu… cóż… mogę powiedzieć, to jest prawdziwa ‘magia’! Cóż za emocjonalny moment wspominający naszego wspaniałego przyjaciela Christophera Lee, nasze historie, nasze uczucia! Po wielu latach i zaistniałych rzeczach, uważam, że to odpowiedni czas… czas, żeby zamknąć ten ważny rozdział mojego artystycznego życia w najlepszy sposób, z moimi starymi przyjaciółmi i dzielić „magię” raz jeszcze. Będziemy celebrować 20 lat historii zespołu z wami wszystkimi, kochani fani, na niezapomnianym i chwalebnym „last time party”. Bądźcie tego częścią!” – opowiada Fabio Lione.Paulina Łyszko

Komentarze