The Doomsday Kingdom: drugie wideo z serii “track by tack”


Zespół The Doomsday Kingdom niedawno podpisał kontrakt z Nuclear Blast. Formacja w listopadzie bieżącego roku wyda EP-kę zatytułowaną Never Machine. Zobaczcie drugie nagranie z serii „track by track” opowiadające o nadchodzącym wydawnictwie.


The Doomsday Kingdom to nowy zespół znanego z Candlemass Leifa Edlingsa. Poza Edlingsem grupę tworzą: Niklas Stalvind (wokal), Marcus Jidell (gitara) i Andreas (Habo) Johansson (perkusja). Formacja podpisała kontrakt z wytwórnią Nuclear Blast i właśnie pod skrzydłami NB Wydaw swój debiutancki krążek, EP-kę zatytułowaną Never Machine. Na wydawnictwie znajdą się cztery utwory.

„Jestem naprawdę szczęśliwy, że sprawy zmierzają w dobrym kierunku dla The Doomsday Kingdom! Wkładałem moje serce i duszę w nową EP-kę i album przez dwa i pół roku. Więc to wielka ulga zobaczyć wreszcie koniec całej pracy. Wkrótce świat usłyszy brzmienie katakumb wracających do życia” – mówi lider zespołu, Leif Edling.

 Never Machine ukaże się na rynku już 25 listopada nakładem Nuclear Blast, a już w marcu przyszłego roku zostanie wydany debiutancki longplay.
Tracklista Never Machine:

1.     Never Machine
2.     The Sceptre
3.     Zodiac City
4.     The WhisperingPaulina Łyszko

Komentarze