Wiemy, kto zagra przed The 69 Eyes w Krakowie

(C) Ville Juurikkala
Zespół The 69 Eyes już 10 listopada zagra koncert w krakowskim klubie Kwadrat. Przed gwiazdą wieczoru wystąpią zespoły Vlad In Tears i Batalion d’Amour.

Vlad In Tears to założony przez trzech braci zespół. Powstał w 2007 we Włoszech, ale obecnie mieszka w Berlinie. Zespół początkowo rezydował we Włoszech, by po pewnym czasie przenieść się do Niemiec. Wkrótce podpisał swój pierwszy kontrakt z Aural Music i wydał swój debiutancki album "Seed Of An Ancient Pain", który zebrał masę pozytywnych opinii w prasie. Kolejny przełom w ich karierze nastąpił w 2010 roku, kiedy to światło dzienne ujrzał ich drugi album "Underskin", wyprodukowany przez Johna Fryera (Depeche Mode, HIM, Nine Inch Nails). Obecnie zespół promuje swój piaty krążek "Unbroken" i wyruszył w trasę wraz z The 69 Eyes. Muzykę zespołu definiuje się jako fuzję alternatywnego rocka, gotyku i metalu.

Dyskografia:
2008: Seed of an Ancient Pain
2009: Underskin
2011: Welcome to Vladyland
2014: Vlad in Tears
2016: UnbrokenBatalion d’Amour – kontrakt w Niemczech i światowa premiera nowego albumu!

Batalion d’Amour, zespół utożsamiany ze sceną rocka gotyckiego, podpisał właśnie kontrakt z niemiecką wytwórnią płytową Echozone! Wytwórnia jest częścią koncernu medialnego Bob – Media GmbH, który posiada w swoim katalogu m.in. takich artystów, jak: The Mission, Ikon, Wayne Hussey, czy Minerve.

Batalion d’Amour, działający w ostatnich latach głównie na polskim gruncie, wkracza na arenę międzynarodową z nowym materiałem, który będzie dostępny w sprzedaży na świecie już wkrótce. Pierwszy singiel „Charlotte” promujący nową płytę „Fenix” wraz z towarzyszącym mu wideoklipem ukazał się 23 września i jest dostępny w sprzedaży w formie cyfrowej w kilku alternatywnych wersjach. 3 października miała również miejsce premiera teledysku do remiksu „Charlotte” autorstwa Pawła Penarskiego. Premiera nowego albumu „Fenix” planowana jest na 4 listopada tego roku. W Polsce album będzie dystrybuowany przez firmę Sonic Records, która jest wyłącznym dystrybutorem Adele w Polsce.

Karolina Andrzejewska (Batalion d'Amour)


THE 69 EYES, Vlad In Tears, Batalion d’Amour

Kraków – 10.11.2016 – Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie Bram 19:00 Start 20:00
Bilety przedsprzedaż 70zł w dniu koncertu 80zł

Bilety do nabycia:
BILETY KOLEKCJONERSKIE:
Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Klub Lochness, ul Warszawska 15

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Kup bilet nie wychodząc z domu Ticketpro

Link do wydarzenia na naszej stronie:
Link do wydarzenia na naszym FB:Komentarze