CHRIST AGONY: trasa promująca album 'Legacy' w styczniu!


W styczniu startuje obszerne tournee Christ Agony. Gdzie i kiedy zagra formacja?

„Niezaprzeczalnym faktem jest, że polska scena metalowa przeżywa swój rozkwit i skupia się na niej uwaga coraz większej części świata. Jednym z jej fundamentów jest Christ Agony - zespół, który można rozpoznać od pierwszych dźwięków. Przez ponad ćwierć wieku Cezar konsekwentnie podąża jedyną w swoim rodzaju ścieżką black metalu, wplatając w twórczość zarówno diabelski jad, jak i mroczny romantyzm. Najnowszym jego dokonaniem jest płyta 'Legacy', okrzyknięta najlepszym materiałem Christ Agony od nastu lat! Faktycznie, surowe brzmienie, wściekłość i klimat premierowych utworów w niczym nie ustępują klasycznej 'trylogii'” – zapowiada organizator.

„Obok headlinera, na pierwszej części trasy wystąpi zabójcze trio Stillborn. Mordercy z Mielca na 'Testimonio de Bautismo' pokazali 'jak się k*rwa gra death metal', a nadchodzące koncerty będą pierwszymi na północy kraju od wielu, wielu lat” – kontynuuje Left Hand Sounds.

„Podczas drugiego etapu 'Legacy Tour' obok Christ Agony zobaczymy zespoły, które w 2016 roku bardzo dosadnie zaznaczyły swoją obecność w metalowym światku. Thy Worshiper, na co dzień stacjonujący w Dublinie, wracają do kraju by odegrać 'Klechdy' - płytę tajemniczą, nieokiełznaną, obsceniczną i fascynującą. Ten podwójny album wymyka się jakimkolwiek klasyfikacjom i tylko z pozoru łączy black metal z dzikim folklorem” – zapowiada ekipa Left Hand Sounds.

„Zestaw uzupełnia Ragehammer - krakowski kwartet, który debiutem 'The Hammer Doctrine' porywa publikę od pierwszych sekund występu. Bezkompromisowi, hardzi, ortodoksyjni. Nieopanowany, czarny, speed-thrashowy żywioł. Mają jaja” – informuje organizator.

Legacy Tour - part I: Christ Agony,  Stillborn
6.01. - Płock, Rock69
7.01. - Białystok, Hary
8.01. - Olsztyn, Nowy Andergrant
9.01. - Gdańsk, Wydział Remontowy
10.01. - Słupsk, Motor Pub
11.01. - Szczecin, K4
12.01. - Gorzów, C-60
13.01. - Zielona Góra, Wyspa
14.01. - Kalisz, Urwany Film

Legacy Tour - part II: Christ Agony, Thy Worshiper, Ragehammer
27.01. - Wrocław, Firlej
28.01. - Bydgoszcz, Estrada (Metalowy Początek Roku)
29.01. - Poznań, U Bazyla
30.01. - Łódź, New York
31.01. - Warszawa, VooDoo
01.02. - Lublin, Graffiti
02.02. - Rzeszów, Vinyl
03.02. - Katowice, Mega Club (Mistyczna Noc)
04.02. - Kraków, ZaścianekPaulina Łyszko

Komentarze