Hammerfall przedstawia nowego perkusistę

Zdjęcie pochodzi ze strony internetowej grupy Hammerfall
Poznajcie następcę Davida Wallina!


David Wallin po dwóch latach opuścił szeregi Hammerfall, a nowym bębniarzem formacji został Johan Koleberg. Przeczytajcie oświadczenie zespołu:

„Szkoda, że tak się stało, ale życzymy mu wszystkiego najlepszego w przyszłej karierze i życiu. Znaleźliśmy jednak jego idealnego następcę i jesteśmy przekonani, że przyjmiecie go szybko i równie ciepło, co Davida. Bez dalszego owijania w bawełnę, panie i panowie, oto nowy perkusista Hammerfall: Johan Koleberg, który wcześniej grał w Therion i Animal. Prosimy, abyście przyjęli go z otwartymi ramionami jako fantastycznego bębniarza i świetnego kumpla.".

Hammerfall w przyszłym roku zagra koncert w Polsce, szybko więc nadarzy się okazja, żeby polscy fani mogli posłuchać gry nowego perkusisty na żywo. Grupa wystąpi 4 lutego 2017 roku w warszawskim klubie Progresja. Jako support zagrają Lancer i Gloryhammer. Wejściówki możecie nabyć w cenach: 90 zł (w przedsprzedaży) i 100 zł (w dniu koncertu). Bilety znajdziecie TUTAJ. Na wydarzenie zaprasza Knock Out Productions.

Paulina Łyszko    

Komentarze