Jelonek zagrał w Krakowie [Galeria]

(C) Paulina Łyszko
Jelonek zagrał koncert w krakowskim klubie Kwadrat. Jako support zaprezentowały się dwie formacje – As Night Falls i Netherfell. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.


Zanim jednak przejdę do krótkiej relacji i galerii zdjęć zapraszam do obejrzenia najlepszego „spotu reklamowego” w historii, w którym Michał Jelonek w wyjątkowy sposób zaprasza na koncert w Krakowie.

Jako pierwszy z trzech zespołów na scenie pojawił się katowicki As Night Falls. Formacja obecnie promuje najnowsze wydawnictwo – pierwszą długogrającą płytę zatytułowaną Embrace The Journey (poza albumem ukazały się jeszcze dwie EP-ki grupy – My Secret Place i From Grace To Oblivion). W klubie Kwadrat grupa pojawiła się w niepełnym składzie – brakowało klawiszowca i perkusisty (podkład leciał z nagrań).     

Krakowski zespół Netherfell grający folk metal łączący w sobie folk słowiański, celtycki i współczesny metal. Jak wyszło? Formacja swoim energicznym setem i scenicznymi popisami skutecznie rozgrzała zgromadzoną w krakowskim klubie Kwadrat czekającą na Jelonka widownię

Około 20. 40 na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru – formacja Jelonek, która na swoim czele ma najbardziej oswojonego jelenia na świecie, czyli Michała Jelonka. Jak na grudzień przystało na scenie nie zabrakło także świątecznych motywów, a lider zespołu w trakcie występu przebrał się za wyjątkowo dowcipnego Świętego Mikołaja i rozdawał prezenty. Grupa swoim energetycznym występem rozpaliła publikę, która szalała pod sceną aż miło.


As Night Falls (fot. Paulina Łyszko):
Netherfell (fot. Paulina Łyszko):

Jelonek (fot. Paulina Łyszko):
Komentarze