Kreator ogłasza ekskluzywny koncert!


Kreator ogłosił datę ekskluzywnego koncertu, który odbędzie się w przededniu premiery nadchodzącego albumu formacji. Jak zdobyć wejściówki na wyjątkowy „release show”? Informacje znajdziecie poniżej!


27 stycznia 2017 roku nakładem wytwórni Nuclear Blast ukaze się nowy studyjny album zespołu Kreator zatytułowany Gods Of Violence. W przededniu premiery – 26 stycznia w Berlinie odbędzie się wyjątkowy, ekskluzywny koncert formacji dla 200 osób. Jak zdobyć wejściówkę?

Aby zdobyć zaproszenie na to wyjątkowe „release show” należy na adres mailowy godsofviolence@kreator-terrorzone.de wysłać swoje zdjęcie z biletem na koncert z trasy Gods Of Violence Tour. Ostateczny termin, do którego można wysyłać zgłoszenia to 10 stycznia!

Na początku przyszłego roku Kreator razem z zespołami Sepultura, Soilwork i Aborted wyruszy w europejskie tournee, w ramach którego zagrają także w Polsce – koncert odbędzie się 15 lutego 2017 roku w warszawskiej Progresji. Bilety możecie nabyć w cenach: 125 zł (w przedsprzedaży) i 140 zł (w dniu koncertu). Wejściówki znajdziecie TUTAJ. Na wydarzenie zaprasza Knock Out Productions.

Paulina ŁyszkoKomentarze