Lancer prezentuje singiel „Future Millenia”

(C) Peter Nilsson
Formacja Lancer podzieliła się trzecim singlem z nadchodzącego wydawnictwa, albumu Mastery. Posłuchajcie kawałka Future Millenia!Album Mastery ukaże się już 13 stycznia 2017 roku nakładem wytwórni Nuclear Blast Records i zaledwie dzień po rozpoczęciu trasy koncertowej u boku Hammerfall i Gloryhammer (w ramach której zespoły zagrają także w Polsce).

Nagrania możecie posłuchać poniżej:
‘Future Millenia’ to dystoniczna historia o futurystycznym, post apokaliptycznym Świeciem, gdzie ludzkość zniszczyła planetę kompletnie i nie zostało żadnej nadzei. Beznadziejność naprawdę odzwierciedlona jest w nastroju naszej muzyki i melodii w wokalach” – opowiada o nowym singlu Fredrik Kelemen.


Okładka wydawnictwa:


Hammerfall w przyszłym roku zagra koncert w Polsce! Grupa wystąpi 4 lutego 2017 roku w warszawskim klubie Progresja. Gościem specjalnym będzie formacja Gloryhammer, a jako support zaprezentuje się właśnie Lancer. Wejściówki możecie nabyć w cenach: 90 zł (w przedsprzedaży) i 100 zł (w dniu koncertu). Bilety znajdziecie TUTAJ. Na wydarzenie zaprasza Knock Out Productions.Paulina Łyszko

Komentarze