Panzer ogłasza nowy skład i album


Zespół Panzer ogłosił nowy skład grupy i poinformował o tym, że pracuje nad następcą debiutanckiego krążka.


W składzie formacji Panzer nastąpiły spore zmiany. Do grupy dołączyli: Pontus Norgren (Hammerfall) i V.O Pulver (G.U.R.D. i Poltergeist). „Po wyprodukowaniu debiutu Panzer, chłopaki poprosili mnie o pomoc – zapewnienie drugiej gitary na scenie. Oczywiście skorzystałem z okazji, żeby zaszaleć z moimi kumplami. I kiedy nadarzyła się możliwość, żeby dołączyć do nich na stałe nie wahałem się, żeby ją zaakceptować i teraz nie mogę się doczekać, żeby odtworzyć dźwięki mojej młodości” – opowiada Pontus.

„To nie była trudna decyzja, kiedy zostałem zaproszony do projektu Panzer, to było proste TAK! Aby być w stanie tworzyć muzykę z dobrymi przyjaciółmi jest najważniejszą rzeczą w moim świecie i w tym zespole; dobrze się bawić tworząc muzykę jest numerem jeden. Nie mogę się doczekać tego całego szaleństwa, które przyniesie przyszłość z tymi gośćmi (…)” – kontynuuje muzyk.

„W (Niemiecki) PANZER zawsze chodziło o jammowanie kilku przyjaciół ich ulubionej muzyki, bez żadnej presji od strony biznesowej i wyolbrzymionych oczekiwań. Zdecydowaliśmy wydać nowy utwór „Satan’s Hollow” dla fanów jako oświadczenie, ponieważ ludzie ciągle mnie pytali: „Czy Panzer pójdzie dalej?” [czy będzie nadal istniał]. Ten numer po prostu pokazuje: jesteśmy kreatywni i pracujemy nad nową płytą na 2017 rok! Następny album będzie kontynuował nasz hołd dla naszych korzeni z czystym, cholernym METALEM! O, i jeszcze jedna mała zmiana: od kiedy mamy w swoich szeregach mamy Szweda i Szwajcara po prostu nazywajcie nas PӒNZER!” – informuje Schmier.

Posłuchajcie zapowiedzi nowego albumu:

„Zdecydowaliśmy się dać naszym fanom wrażenie Panzer w nowym składzie z zupełnie nowym utworem „Satan’s Hollow”. [Utwór] stoi wszystkimi naszymi charakterystycznymi znakami: prosto-w-twoją- twarz roztopiony metal z oldschoolowym, melodyjnym vibe’em – czysta energia i schreddujące gitary prowadzące! Oddajemy cześć muzyce, na które j wyrośliśmy. Mam nadzieję, że nasi fani będą cieszyć się nowym utworem, tak bardzo jak my – spodziewajcie się nowego albumu przed latem 2017!” – kontynuuje muzyk.Paulina Łyszko

Komentarze

Prześlij komentarz