The Charm The Fury zapowiada płytę „The Sick, Dumb & Happy”


Formacja The Charm The Fury zapowiedziała wydanie nowego albumu. Wydawnictwo zatytułowane The Sick, Dumb & Happy ukaże się 17 marca nakładem Nuclear Blast / Arising Empire.


Zespół komentuje brzmienie nadchodzącego wydawnictwa: „Ta płyta jest przekrojem brzmienia metalu, którego mamy nadzieję wskrzesić w przeciągu kilku nadchodzących lat. Powrót do thrashowych korzeni, headbangingowe hymny i próba stworzenia tekstów, które sprawiły metal tak wielkim już w latach 80. i 90.”.

Formacja wypowiedziała się także na temat okładki albumu: „Znaleźliśmy Roberta Sammelina przez aplikację, zobaczyliśmy jego prace i natychmiast wiedzieliśmy, że to nasz człowiek. On nadal szkicuje odręcznie swoje projekty kreując kompletnie surrealistyczne obrazy w stylu komiksowym. Pracując z nim tak naprawdę dowiedzieliśmy się, że zrobił kluczową grafikę do Battlefield 1, co jest szalone. Daliśmy mu surowy pomysł dla czaszki o spiralnych oczach, kolorystyka i odpryski krwi to jego pomysły. Chcieliśmy czegoś innego i czujemy, że stworzył coś kompletnie unikalnego, lepszego od czegokolwiek, co moglibyśmy wymyślić.”

Zobaczcie trailer wydawnictwa:


THE CHARM THE FURY to:

Caroline Westendorp - Vocals
Mathijs Tieken - Drums
Rolf Perdok - Guitars
Martijn Slegtenhorst - Guitars
Lucas Arnoldussen - BassPaulina Łyszko

Komentarze