Wintersun ogłasza kampanię crowdfundingową

(C) Nana Simelius
Zespół Wintersun ogłosił kampanię crowdfundingową, która ma na celu zebranie funduszy na studio nagraniowe.

Oświadczenie zespołu:

„Ostatniej jesieni prowadziliśmy długie i produktywne negocjacje z naszą wytwórnią płytową, Nuclear Blast i sfinalizowaliśmy je w listopadzie 2016 roku. Doszliśmy do dobrego rozwiązania, umowę korzystną dla wszystkich – dla Wintersun, Nuclear Blast i przede wszystkim fanów! To oznacza, że będziemy robić crowdfunding i będzie on zawierał nasz NOWY album THE FOREST SEASONS!

Celem tej zbiórki jest zbudowanie studia Wintersun. Jak już pewnie wiele z was wie, jest to w naszych planach od dawna. To nasz długoterminowy cel i marzenie. Zbudowanie studia jest absolutnie niezbędne do skończenia „Time II” i robienia naszych przyszłych albumów tak szybko, jak to jest możliwe. Wszystkie pieniądze, które zbierzemy pójdą bezpośrednio do Wintersun, 100 %, które użyjemy do zbudowania kwatery głównej Wintersun.

To będzie największy crowdfunding, jaki widzieliście na scenie metalowej! To będzie inny rodzaj crowdfundingu niż zazwyczaj. Nie zamierzamy oferować kilkudziesięciu różnych pozycji od kostek gitarowych po używane skarpetki za tysiąc dolarów. Zamierzamy odciąć całe gówno i zaoferować jeden bardzo cenny profit! Zgadza się! To będzie ogromy Wintersun Crowdfunding Package zatytułowany FOREST PACKAGE i będzie zawierać wiele świetnego kontentu od Wintersun włączając w to nasz nowy album THE FOREST SEASONS. Będziecie zdmuchnięci!

The Forest Package będzie ogromny i inaczej byłby bardzo kosztowny, ale zamierzamy oferować go w przystępnej cenie w naszym crowdfundingu. Więc dostaniecie świetną jakość za wasze pieniądze i będziecie cieszyć się nowym albumem, w taki sposób, w jaki powinien być doświadczany w NAJLEPSZEJ jakością! Najlepszą rzeczą jest to, że cała zawartość jest w 100% skończona, więc nie będziecie czekać przez wiele miesięcy. Będzie to w zasadzie pre-order naszego albumu.

Tą drogą  dostaniecie nowy album Wintersun w najłatwiejszy sposób w najlepszej jakości i w najlepszej cenie i pomożecie nam przenieść się na następny sposób, więc będziemy mogli produkować albumy dla WAS szybciej z najlepszą produkcją! Więc jest to wygrana dla każdego!

Crowdfunding będzie trwał pomiędzy 1, a 31 marca za pośrednictwem INDIEGOGO. Potrwa tylko JEDEN MIESIĄC, więc musicie być przygotowani! Przygotujcie te karty kredytowe i konta Pay Pal w gotowości!

Dziękujemy wam!

- Jari, Jukka, Kai, Teemu

P.S W następną środę kolejne wielkie ogłoszenie, więc kliknijcie powiadomienia na Facebooku, jeśli nie chcecie tego przegapić! (algorytmy Facebooka ograniczają)”
Paulina Łyszko
Komentarze