Wintersun zapowiada nowy album

(C) Nana Simelius
Zespół Wintersun zapowiedział wydanie nowego albumu. Na razie nie podano tytułu i daty premiery nowego trzeciego studyjnego wydawnictwa grupy.


 „CO „JEST”?
Jest 2017 ludzie i będzie to świetny rok! Czy nadszedł czas na wielki news dotyczący WINTERSUN? Tak, nadszedł. Kiedy powiedzieliśmy „to jest skończone” nie mięliśmy na myśli „Time II”, ale nowy album na pewno! „Time II” nie będzie kolejnym albumem WINTERSUN z powodu, które znacie już z ostatnich wywiadów i aktualizacji” – informuje zespół.

 „Więc co to jest?
Jest to nowy album i jest w 100 % skończony! I nie, to nie jest tytuł albumu. Ten album będzie czymś nowym i innym, ale równie świetnym i może nawet lepszym w niektórych aspektach. Ponad 53 minuty solidnego materiału WINTERSUN (bez utworów intro) i z zabójczym konceptem!” – kontynuuje formacja.

„Ten album będzie TRZECIM PEŁNEJ DŁUGOŚCI albumem WINTERSUN. Podamy tytuł wkrótce inne szczegóły takie, jak spis utworów etc. Zaczniemy składać kawałki tej zagadki dla was, jak to się ukaże i co się stanie… To będzie zupełnie nowe doświadczenie! To wszystko nabierze dla was sensu wkrótce!” – zapowiada WINTERSUN.  

„A ten album nie jest jedyną rzeczą, którą zrobiliśmy, nie przez długi czas! Wasze umysły wkrótce będą zdmuchnięte! To jest gwarancja. Więc kliknij powiadomienie na naszej stronie WINTERSUN, jeśli nie chcesz przegapić albumu! (Algorytmy Facebooka wyznaczają limit). DZIĘKI!

- Wintersun”


Komentarze