Memoriam: lyric video „Surrounded By Death”


Zespół Memoriam udostępnił lyric video do singla Surrounded By Death. Nagranie promuje debiutancki album grupy For The Fallen, który ukaże się nakładem Nuclear Blast Records już 24 marca.


Nagrania możecie posłuchać poniżej:
Słowa do tej piosenki współgrają na wielu płaszczyznach. Początkowo odnosiły się do dosłownej interpretacji śmierci na polu bitwy. Piosenka została napisana, kiedy było wiele głośnych zgonów poważanych cele brytów np. Lemmy’ego Kilmistera 28/12/2015, Davida Bowie 10/01/2015, to wszystko było w całych mediach w tamtym czasie, kiedy pisałem słowa do tej piosenki i miał znaczny wpływ na proces [tworzenia]. Wygląda na to, że wszyscy żyjemy na świecie, który jest otoczony przez śmierć.

Śmierć sama w sobie to temat tabu, o którym tak naprawdę nigdy nie myślimy i nie rozmawiamy, aż nie przytrafi się komuś kogo znamy i kochamy; w związku z tym ta piosenka jest nawiązaniem do Martina Kiddiego Kearnsa i także taty Franka, który zmarł niedługo po Martinie.

W jakiś sposób jest to tribute dla ich żyć razem z wszystkimi innymi ludźmi, których znaliśmy i szanowaliśmy, którzy teraz odeszli – mówi Karl Willetes.


Tracklista:

01. Memoriam
02. War Rages On
03. Reduced To Zero
04. Corrupted System
05. Flatline
06. Surrounded (By Death)
07. Resistance
08. Last WordsPaulina Łyszko

Komentarze