Gojira: Start przedsprzedaży biletów


Ruszyła przedsprzedaż biletów na gdański koncert zespołu Gojira.


Informujemy, że właśnie ruszyła przedsprzedaż biletów na czerwcowy koncert Gojira. Druki kolekcjonerskie można nabyć na: http://knockoutprod.net/sklep/ oraz http://www.tickets.soundrive.pl/pl/.

 GOJIRA (Francja) techniczny death metal, groove metal, thrash, metal progresywny:

Ciężka praca popłaca. A na pewno popłaciła w przypadku Gojiry. Formacja z francuskiego miasta Bayonne (od którego wzięło się określenie "sumy bajońskie") w 2016 roku obchodziła 20-lecie istnienia, zagrała genialny koncert w Polsce i dostąpiła również uznania, jakie niewielu zespołom grającym tak wymagającą muzykę metalową jest dany – otrzymała dwie nominacje do Grammy. Wprawdzie żadnej statuetki nie dostała, ale status zespołu i promocyjne znaczenie nominacji są nie do przecenienia. Gojira, czyli: Joe Duplantier (śpiew, gitara), Mario Duplantier (perkusja), Christian Andreu (gitara) i Jean-Michel Labadie (gitara basowa), na to wyróżnienie z pewnością zasłużyła kapitalnym albumem "Magma" z czerwca 2016 roku, na którym pokazała, że po dwóch dekadach na scenie można dać fanom coś nowego, wciąż można tworzyć świeżą, fascynującą muzykę. Nic dziwnego, że album, który Gojira, cały czas promuje, zdobywał czołowe miejsca w rocznych podsumowaniach. Śledząc dokonania Francuzów, począwszy od płyty "From Mars To Sirius" aż do wspomnianej "Magmy", trudno jest nie wyjść z podziwu, jak genialną ewolucję przeżyła kapela.

Francuzi dalecy są od tego, aby spoczywać na laurach, czy przesadnie chełpić się triumfem. Niezmiennie pozostają przemiłymi, zaskakująco skromnymi, ciężko pracującymi ludźmi, którzy w Polsce mają mnóstwo fanów i podczas każdej wizyty określają ją drugim domem. Zawsze znajdą czas, aby strzelić sobie z fanami fotkę po koncercie (albo przed), przybić piątkę, złożyć autograf. Jednak wcześniej zawsze jest koncert, porywający, pełen genialnej energii i naładowany troską o środowisko naturalne w piosenkach. Metallica nie zaprasza byle kogo do roli supportu, a Gojira dostąpiła tego zaszczytu niejeden raz.

Sprawdź, jeśli lubisz: Deathspell Omega, Meshuggah, Mastodon, Devin Townsend Project…
http://www.gojira-music.com/
https://www.facebook.com/GojiraMusic
https://www.youtube.com/watch?v=FNdC_3LR2AI


Zagrają:
GOJIRA (Francja) techniczny death metal, groove metal, thrash, metal progresywny
+
Support

Kiedy: 6 czerwca (wtorek) 2017
Gdzie: Gdańsk @ B90, ul. Doki 1
Bilety: 99 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions i B90
Komentarze