Happysad zagrał koncert w Krakowie

(C) Romana Makówka
Zespół Happysad w ramach trasy promującej najnowsze wydawnictwo grupy zagrał koncert w krakowskim klubie Kwadrat.


10 lutego br. nakładem wytwórni Mystic Production ukazał się siódmy studyjny album Happysad zatytułowany Ciało Obce. Wydawnictwo zostało dobrze przyjęte zarówno przez fanów grupy, jak i krytyków. Nic więc dziwnego, że krakowski klub Kwadrat pękał w szwach!

Jako support wystąpił zespół Hot Water – grupa, która swoimi początkami sięga do lat 90. i na swoim koncie ma trzy studyjne wydawnictwa: wydaną przez Polton w 1993r. Hot Water, Wolne Od Świąt z 1995 i Dwa Słowa (2003, Music Collection Agency). Obecnie formacja pracuje nad nowym materiałem. Koncertowo Hot Water wypadł nieźle prezentując zgromadzonej w klubie Kwadrat publice „dobre gitarowe granie”. Czekająca na gwiazdę wieczoru widownia doceniła wysiłki grupy entuzjastycznymi reakcjami.

Formacja Happysad wyszła na scenę z kilkunastominutowym opóźnieniem. Wśród publiki czuć było ekscytację i zniecierpliwienie. Kiedy muzycy rozpoczęli koncert do moich uszu dotarł jeden, wielki pisk radości, a atmosfera od razu zrobiła się gorąca. Grupa zaprezentowała przekrój materiału z całej dotychczasowej kariery, nie zabrakło także największych hitów zespołu. Krakowska publika była zachwycona, a Happysad chyba też się podobało:
Hot Water:


Happysad:Wszystkie zdjęcia: Romana Makówka

Komentarze