Helloween zagra koncert w Warszawie!


Zespół Helloween zagra koncert 28 listopada br. w Warszawie (Hala Koło) w ramach trasy koncertowej Pumpkins United! Na wydarzenie zaprasza Metal Mind Productions.

To wiadomość, na którą czekali wszyscy fani Helloween! Jesienią tego roku zespół ruszy w specjalną trasę koncertową, podczas której towarzyszyć im będą Michael Kiske i Kai Hansen!
W trakcie prawie 3 godzinnego koncertu oryginalny line up wykona wiele klasyków Helloween, powstałych w trakcie trzech dekad funkcjonowania zespołu. Na scenie nie zabraknie również obecnych członków grupy, w związku z tym wybuchowy skład prezentuje się tak:

Andi, Michi - wokal
Kai, Weiki, Sascha - gitary
Markus, Dani - sekcja rytmiczna  

28.11.2017
HELLOWEEN Pumpkins United (with Kai Hansen and Michael Kiske)
Warszawa, Hala Koło  
Otwarcie bram: 18:30
Start: 20:00  
Ceny biletów: 150 PLN (przedsprzedaż) 170 PLN (w dniu koncertu)  

Bilety w sprzedaży od 24 marca na: 

www.shop.metalmind.com.pl; www.ticketpro.pl, www.eventim.pl,www.ebilet.pl, www.tickeptortal.pl, www.ebilet.pl  

Helloween to bezspornie jeden z najlepszych materiałów eksportowych Niemiec. Uważani za ojców chrzestnych niemieckiego speed metalu, stali się jednym z najbardziej wpływowych zespołów metalowych na świecie. W trakcie swojej ponad trzydziestoletniej kariery muzycy zagrali na największych festiwalach metalowych, wśród których można wymienić choćby Rock in Rio, Loudpark w Tokyo, Wacken czy nasz rodzimy Woodstock. Helloween pojawiało się na tej samej scenie co Iron Maiden, Black Sabbath, Dio, Slayer czy Ozzy Osbourne. Do tej pory zespół wydał 15 albumów studyjnych i 3 płyty live, które łącznie sprzedały się w nakładzie 8 milionów sztuk, 14 z nich pokryło się złotem, a 6 platyną. Podczas pracy nad książką "Hellbook", dokumentującej działalność zespołu, muzycy zdali sobie sprawę z tego jak wiele udało im się osiągnąć i jak wiele jeszcze przed nimi. To wtedy zrodził sie pomysł trasy Pumpkins United. Fani nigdy nie przestali prosić o takie 'zjednoczenie' i w końcu dostają swoje marzenie.Komentarze