„Obnażeni. Prawdziwa historia Depeche Mode” w sklepach


Z okazji premiery najnowszej płyty zespołu Depeche Mode pt. Spirit Wydawnictwo In Rock wznowiło biografię grupy autorstwa Jonathana Millera – Obnażeni. Prawdziwa historia Depeche Mode. Wydawnictwo zostało wzbogacone o dodatkowy rozdział (w którym Paweł Brzykcy opisał losy zespołu od premiery albumu Delta Machine). 

O książce:
NOWE UZUPEŁNIONE WYDANIE!

Nie ulega wątpliwości, że Depeche Mode jest największym syntezatorowym zespołem na świecie, świadczy o tym choćby liczba sprzedanych płyt, która przekroczyła 100 milionów egzemplarzy. Członkowie Depeche Mode doświadczyli w swej karierze wszystkiego, włącznie z wyrokami sądowymi nakazującymi podjęcie leczenia od uzależnień. Najważniejsze jednak, że przetrwali, a w przypadku wokalisty Dave Gahana – w całkiem dosłownym sensie. Pisząc monografię Depeche Mode, autor przeprowadził ekskluzywne wywiady z członkiem założycielem zespołu, Vincem Clarkiem, i producentem Garethem Jonesem, oraz umieścił w książce niepublikowane wcześniej wywiady z aktualnymi Depeszowcami. Książka jest absolutnym strzałem w dziesiątkę dla wszystkich fanów sceny elektronicznej.

„Wszystko, co chcieliście wiedzieć o..., ale wstydziliście się zapytać” – oto wyświechtana formułka, w środek której wypada nam tym razem wstawić nazwę jednego z najbardziej inspirujących i najpopularniejszych zespołów w historii muzyki popularnej. Ale taka właśnie jest ta książka. Na prawie pięciuset stronach Jonathan Miller nakreślił Ich portret. Portret tak precyzyjny, że nie trzeba nawet wysilać wzroku, by dostrzec pojedyncze linie papilarne każdego z Muzyków. Zresztą nie tylko Ich. Na takie wydawnictwo zasłużyli wszyscy. Zespół Depeche Mode – za 33 lata swojej Sztuki. Fani – za tyle samo rzadko spotykanego w jakichkolwiek wspólnotach oddania. Jedni i drudzy nie mogą bez siebie żyć. I oby tak było jak najdłużej.
Panie i Panowie – Depeche Mode!

Piotr Stelmach
(Polskie Radio Trójka)


OBNAŻENI. Prawdziwa historia Depeche Mode
Autor: Jonathan Miller
Tłumacz: Nina Kozłowska
Wydawnictwo In Rock
format: 140x205 mm
stron: 528
oprawa miękka
ISBN 978-83-60157-79-4
EAN 9788360157794
cena detal. 49,90 zł

Paulina Łyszko

Komentarze