Znamy finalistów Wacken Metal Battle Polska
Oto lista finalistów, którzy zawalczą o występ na Wacken Open Air podczas kwietniowego koncertu odbywającego się w Bydgoszczy 15.04.2017 roku:


Wacken Metal Battle to prestiżowy międzynarodowy konkurs dla zespołów odbywający się od 2004 roku. Jest on podzielony na kilka etapów. Najpierw Pierwszym z nich są finał krajowy (w 2017 odbędzie się on po raz dziesiąty również w Polsce). Zwycięzca rywalizacji w naszym kraju zmierzy się następnie w Ścisłym Finale, który odbędzie się podczas festiwalu Wacken Open Air 2017 w Niemczech.

Co można wygrać? Zwycięzca polskiego finału Wacken Metal Battle weźmie udział w Ścisłym Finale Wacken Metal Battle w Niemczech, gdzie fundatorami nagród są miedzy innymi Marshall, Washburn, Mapex, Sabian, Sure, Dean. Głównymi nagrodami w światowym finale WMB są również profesjonalny kontrakt płytowy oraz opiekę dla zespołu przez organizatorów Wacken Open Air.

Kto może się zgłosić? Każdy zespół, który nie posiada aktualnie podpisanego kontraktu wielopłytowego z profesjonalną wytwórnią. Zgłoszenia zawierające materiał demo (CD/ CD-R), biografię zespołu z fotografią oraz dane kontaktowe należy nadsyłać do dnia 31.03.2017 na adres:

WACKEN METAL BATTLE
ul. Broniewskiego 4/4
87-100 Torun

Komentarze