Bilety na koncerty The Kelly Family od poniedziałku


W kwietniu przyszłego roku The Kelly Family zagra trzy koncerty w Polsce: w Gdańsku, Łodzi i Krakowie. Bilety trafią do sprzedaży w poniedziałek o 9.00. Znamy ceny wejściówek!


The Kelly Family to jedna z najsłynniejszych rodzin świata, która w latach 90 rozgrzewała serce każdej nastolatki. Po 12 latach milczenia, postanowiła nagrać nowy album i wrócić do występów na żywo. Płyta „We Got Love”, zawiera najsłynniejsze utwory zespołu, które swego czasu śpiewał cały czas - w nowych aranżacjach oraz kilka zupełnie nowych piosenek. Z takim repertuarem zaprezentują się w kwietniu 2018 roku w Gdańsku, Łodzi i Krakowie” – zapowiada organizator.

„Okazało się, że polscy fani nie zapomnieli o swoich idolach z sprzed lat. Jesteśmy zaskoczeni z jak wielkim entuzjazmem zostało przyjęte ogłoszenie o powrocie grupy. Zainteresowanie koncertami jest gigantyczne” – informuje JVS Group, organizator polskich koncertów The Kelly Family.

Sprzedaż biletów ruszy w poniedziałek 10 kwietnia o godz. 9:00. Bilety będą dostępne w 6 kategoriach cenowych na Eventim.pl oraz w autoryzowanych punktach sprzedaży.

Kat. 1 VIP Circle - 299 zł
Kat. 1 VIP Seats 299 zł
Kat. 2 - 231 zł
Kat. 3 - 194 zł
Kat. 4 - 159 zł
Kat. 5 - 119 zł

Bilety na eventim.pl.

Komentarze