Epica ogłasza amerykańskie tournee


Zespół Epica ogłosił trasę po Stanach Zjednoczonych – The Ultimate Principle Tour: North America. Podczas tournee występ gwiazdy wieczoru będą poprzedzać koncerty Insomnium, Elantris i Lacuna Coil.


 Prosiliście o więcej i macie więcej! Po wszystkich świetnych reakcjach na nasz ostatni album, The Holographic Principle, i niesamiwtej trasie po Ameryce Północnej, która odbyła się pod koniec ubiegłego roku jesteśmy naprawdę podekscytowani powrotem i zobaczenia waszej części planety ponownie. Większe obiekty, większa produkcja – jesteśmy gotowi dać wam wszystko, co mamy. Nie wspominając o absolutnie zabójczych zespołach, które weźmiemy ze sobą! Nie mogę się wprost doczekać, żeby zagrać dla was i zobaczyć, jak bawicie się razem z nami. Do zobaczenia wkrótce! – zapowiada amerykańską trasę Isaac Delahaye.

Tak przedstawia się całe tournee:


W listopadzie br. formacja rozpocznie europejskie tournee – The Ultimate Pronciple: Europe – w ramach którego 9 listopada zagra w krakowskim klubie Studio. Bilety w cenach 110 zł (przedsprzedaż) i 130 zł (w dniu koncertu) możecie nabyć za pośrednictwem sklepu Knock Out Productions (bilety kolekcjonerskie). Jako support podczas tournee zagrają: nowy projekt Anneke van Giersbergen – VUUR – i grupa Myrath.


Komentarze