The Rasmus: bilety na polskie koncerty w sprzedaży


W listopadzie br. zespół The Rasmus zagra dwa koncerty w Polsce – 12.11 w Warszawie (Stodoła) i 14.11 w Krakowie (Kwadrat). Bilety od dzisiaj są dostępne w sprzedaży.


"Mająca na swoim koncie ponad cztery miliony sprzedanych płyt rockowa formacja z Finlandii The Rasmus, wraca po pięciu latach przerwy do polskich fanów! A to nie koniec niespodzianek od fińskiego zespołu, który prezentuje również nowy singiel, „Paradise”, nagrany i zmiksowany w Sztokholmie, a wyprodukowany przez szwedzkie The Family. Jeden z topowych fińskich kapel eksportowych, zespół The Rasmus, może pochwalić się znakomitą karierą, choć ich sukces międzynarodowy przypieczętowany został dopiero dzięki piątemu albumowi, gdy singel „In The Shadows” stał się hitem na całym świecie" - informuje Eventim. 

'W roku 2012, po wydaniu kolejnych trzech płyt i wielu trasach dookoła świata, członkowie grupy, Lauri Ylönen, Pauli Rantasalmi, Eero Heinonen i Aki Hakala postanowili zrobić sobie przerwę od The Rasmus i zająć życiem prywatnym. W tym czasie wokalista zespołu przeprowadził się do Los Angeles, a ta zmiana klimatu zdecydowanie odbiła się na nowej twórczości grupy. O nowym singlu The Rasmus „Paradise” (z ang. „Raj”), Lauri mówi: „Raj jest rzeczą względną. To, co dla jednego człowieka może być piekłem, dla innego może być właśnie rajem.”'.
Bilety w cenach 99 zl (parter) i 129 zł (balkon, dostępny jedynie w klubie Stodoła) już w sprzedaży możecie nabyć za pośrednictwem http://www.eventim.pl/.
Komentarze