Grave Pleasures supportem Killing Joke w Warszawie


Znamy support warszawskiego koncertu Killing Joke!


Wielkimi krokami zbliżamy się do klubowego koncertu Killing Joke, który odbędzie się już 19 czerwca w Warszawie! Zespołem, który rozgrzeję publikę przed występem Killing Joke w Warszawie będzie fiński Grave Pleasures. Na koncert Killing Joke wspieranego przez Grave Pleasures zapraszamy 19 czerwca do warszawskiej Progresji. Bilety dostępne w sprzedaży na:http://knockoutprod.net/sklep/ - informuje Knock Out Productions.

GRAVE PLEASURES (Finlandia) rock, death rock, post punk:

Niespełna dekadę temu pojawił się fiński zespół Beastmilk, w którym przepiękne odgłosy paszczą wydawał nie kto inny, jak angielski wokalista Kvohst. Kiedy melduje się w hotelu, pokazuje dokumenty na nazwisko Matt McNerney, a kiedy ktoś go zapyta, co robił w życiu, może pochwalić się, chociażby współpracą z Dodheimsgard i Code.
Niestety, wspaniale zapowiadająca się karierą Beastmilk po kapitalnej płycie "Climax", przerwała śmierć zespołu. Czasem jednak na artystycznych gruzach potrafią wyrosnąć wspaniałe nowe projekty i dzieła. W tym przypadku trzeba użyć nazwy Grave Pleasures, która to grupa jest kontynuatorką myśli i stylu Beastmilk. Matt, którego wspierają muzycy Oranssi Pazuzu (Jun-His) i Ajattarra (Rainer Tuomikanto). W świadomości fanów istnieje od 2015 roku, w dużym stopniu dzięki znakomitej płycie "Dreamcrash". W 2017 roku Kvohst i jego fińscy przyjaciele uraczyli fanów dwuotworową EP-ką "Funeral Party". Zestaw Grave Pleasure i Killing Joke na pewno będzie wydarzeniem, którego prędko nie zapomnicie.

Sprawdź, jeśli lubisz: Beastmilk, Killing Joke, wczesny The Cult, The Cure, The Smiths, Joy Division…
http://gravepleasures.com
https://www.facebook.com/gravepleasvres
https://www.youtube.com/watch?v=A3afbBoUMpk

Zagrają:
KILLING JOKE (Wielka Brytania) post punk, new wave, industrial rock
+
Grave Pleasures (Finlandia) rock, death rock, post punk

Kiedy: 19 czerwca (poniedziałek) 2017
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)
Oraz:
Ticketpro
Eventim

Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod
Komentarze