Moonspell odwołuje koncerty w Ameryce Łacińskiej


Zespół Moonspell odwołał zaplanowane na maj i czerwiec koncerty w Ameryce Południowej. Powód odwołania tournee został wyjaśniony w oficjalnym komunikacie: Z ciężkim sercem i ogromnym rozczarowaniem musimy odwołać wszystkie daty z naszej 25th Years of Moonspell Latin American Tour.

Od 1998 roku odwiedzaliśmy wasze piękne terytorium i czujemy tam dużo księżycowej miłości i szacunek od naszych fanów, zupełnie unikalny na całym świecie. Bez powodzenia robiliśmy wszystko, co najlepsze i przekroczyliśmy wszelkie możliwe limity, żeby spróbować ocalić tę trasę koncertową, ale jako zespół i management osiągnęliśmy punkt, w którym musimy anulować te daty i odłożyć je na przyszłość.

Zachowanie Caio Schramma i jego firmy było niewiarygodnie nieuczciwe i nieprofesjonalne. Poza tym, że nie spełniają naszych wymagań, po prostu nie wysłał do nas żadnych informacji sprawiając, że niemożliwym stało się zrealizowanie trasy, gdzie większość dat nie trafiło jeszcze do przedsprzedaży lub gdzie zdaliśmy sobie sprawę z potwierdzenia tylko za sprawą postów na serwisach społecznościowych. Na przykład w Buenos Aires i Rio de Janeiro. Tylko trzy tygodnie przed rozpoczęciem trasy ustalenia nie były nawet w połowie zrealizowane, nawet bilety lotnicze nie były zabookowane.

Powiedziawszy to, my i nasza agencja - Napalm Events - ciężko pracujemy, aby skontaktować się ze wszystkim promotorami, żeby zwrócić zaliczki i/lub przesunąć terminy na nieokreślony czas w 2018 roku i doradzić zwrot biletu kupującym.

Do naszych fanów: wiemy, że będziecie źli i rozczarowani, wiemy, że powiecie, co macie na myśli; że zostaliśmy ostrzeżeni, że nie nigdy więcej nie będziecie chcieli zobaczyć naszych twarzy, ale w rzeczywistości możemy tylko przeprosić, wziąć odpowiedzialność za to, co się stało i nauczkę.

Pamiętajcie, że nigdy wcześniej nie anulowaliśmy całego tournee i byliśmy tak samo, jak wy podekscytowani byciem tam za 20 dni. Musimy jednak chronić nasz zespół, nasze rodziny, naszą karierę i mając to na uwadze wrócimy wkrótce, grając specjalne sety wszędzie, mając nowy album #1755 w języku, w którym wszyscy mówimy i rozumiemy, naszą biografię i wiele nowych elementów, które przekują tę porażkę w zwycięstwo, pod zaklęciem!!!

Bez ciemności nie ma nadzei,
Moonspell
Komentarze