Oranssi Pazuzu: krakowski koncert objęty akcją Family Friendly Gig


Zespół Oranssi Pazuzu w towarzystwie grup Cobalt i Entropia w tym tygodniu zagrają trzy koncerty w Polsce: 12 maja w krakowskim Kwadracie, 13 w gdańskim B90 i 14 maja w poznańskim U Bazyla. Wszystkie koncerty zostały objęte akcją Family Friendly Gig. Organizatorami wydarzeń są: Knock Out ProductionsLeft Hand Sounds i B90.

Każdy artysta ma inną, specyficzną grupę fanów. Zauważyliśmy, że na niektórych wykonawców coraz częściej przychodzą rodzice ze swoimi pociechami. Cieszy nas to niezmiernie, ponieważ uważamy, że rozwijanie pasji u młodych ludzi jest kwestią priorytetową. Muzyka na żywo i emocje z nią związane, są czymś wyjątkowym, ale niestety nie tanim. Ponieważ zdajemy sobie z tego sprawę, postanowiliśmy na niektóre wydarzenia organizować specjalne promocje. Zapraszamy wszystkie osoby do wzięcia udziału w akcji, w której każdy tata lub każda mama może przyjść na koncert z dziećmi do 16 roku życia, nie płacąc za ich bilet ani grosza! – informują organizatorzy.

Bilety:
60 zł – przedsprzedaż
70 zł - w dniu koncertu

Wejściówki możecie kupić za pośrednictwem: sklepu Knock Out Productions (druki kolekcjonerskie), TicketproEventim i w sieci sklepów Empik w całej Polsce.

12.05.2017 – Kraków, Kwadrat (wydarzenie)
13.05.2017 – Gdańsk, B90 (wydarzenie)
14.05.2017 – Poznań, U Bazyla (wydarzenie)


Komentarze