Wydawnictwo In Rock zapowiada książkę "System Of A Down. Hipnotyczny krzyk"


Wydawnictwo In Rock zapowiedziało kolejną czerwcową nowość – biografię formacji System Of A Down autorstwa Bartka Koziczyńskiego. Publikacja ukaże się już 9 czerwca.O książce:

System Of A Down to więcej niż zwykły rockowy zespół. Ormianie z Hollywood wplatają do ostrej muzyki ludowe inspiracje i walczą o sprawę swojego narodu. Z racji tej kulturowej i historycznej bliskości są tak kochani w Polsce, chociaż... nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. „Hipnotyczny krzyk” dokumentuje ciosy zaliczane przez grupę w początkach kariery, jej dramatyczny rozpad i triumfalny powrót po latach.

Bartek Koziczyński jest dziennikarzem miesięcznika „Teraz Rock” i Polskiego Radia. Karierę System Of A Down śledził od początku, od pierwszej wizyty zespołu w Polsce. Pomysł na biografię dojrzewał jednak latami, wraz ze zbieraniem materiałów na temat grupy i kolejnych wywiadów z jej muzykami. Wcześniej napisał książki poświęcone Red Hot Chili Peppers („Kalifornizacja”) i Tool („Parabola”). Autor ma też w dorobku leksykony „333 popkultowe rzeczy... PRL” i „333 popkultowe rzeczy... lata 90.”.System Of A Down. Hipnotyczny krzyk

Wydawnictwo In Rock
Autor: Bartek Koziczyński
Stron: 232 + wkładki ze zdjęciami
Format: 145x205 mm
Oprawa miękka
ISBN 978-83-64373-50-3
Kod EAN 9788364373503
Cena detaliczna: 35,90 zł


Komentarze