Horna na dwóch koncertach w Polsce


Pod koniec września zespół Horna zagra dwa koncerty w Polsce. Formację supportować będą: Thy Darkened Shade i Shaarimoth. 
Organizatorzy o line upie:

Horna to synonim fińskiego black metalu i na pewno jedna z najważniejszych grup tej sceny. Od niemal ćwierćwiecza ich jedyną ścieżką jest satanistyczny black metal w swej klasycznej formie, bo i po co im poszukiwania? Będzie to pierwsza od 2008 roku wizyta Horny w naszym kraju! Najnowszy album Finów to ‚Hengen Tulet’ z 2015 roku. Ukazał się nakładem World Terror Commitee.https://wtcproductions.bandcamp.com/album/hengen-tulet 
 Niemniej ciekawie prezentują się pozostałe dwa zespoły na tej trasie, również podopieczni W.T.C. Shaarimoth to mocno podlany smołą death metal nie bojący się odważnych rozwiązań. Na swoim albumie ‚Temple of Adversarial Fire’ udowadniają, że są jedną z najciekawszych kapel norweskiego undergroundu ostatnich lat! W składzie muzycy Disiplin czy Gehenna!
https://wtcproductions.bandcamp.com/album/temple-of-the-adversarial-fire

Z kolei Thy Darkened Shade na swoim albumie ‚Liber Lvcifer I’ to podniosły i pełen mistycyzmu black metal, wyraźnie nawiązujący do legend swojej rodzimej sceny, Varathron, Rotting Christ czy Necromantia.https://wtcproductions.bandcamp.com/album/liber-lvcifer-i-khem-sedjetHorna (Finlandia)
Shaarimoth (Norwegia)
Thy Darkened Shade (Grecja)

27.09. Warszawa, VooDoo (dołącz na FB)
28.09. Bielsko-Biała, Rudeboy (dołącz na FB)
wstęp: 19:00
start: 19:30
bilety: 40zł (przedsprzedaż)/50zł (w dniu koncertu)
przedsprzedaż online od 18.07. na: http://blackenedart.8merch.com

Komentarze