Prog In Park w Warszawie: Wszystko co musisz wiedzieć o festiwalu


Prog In Park odbędzie się już 20 sierpnia w warszawskim Parku Sowińskiego. Na festiwalu wystąpią: Opeth, Riverside, Solstafir, Blindead oraz Lion Shepherd. Oto garść najważniejszych informacji przed wydarzeniem.


BILETY:
- Bilety będzie można zakupić w kasie przy wejściu. W dzień festiwalu bilet będzie kosztować 190 zł, kasa będzie otwarta już od 15:00.
- Wszystkie bilety zakupione w przedsprzedaży z możliwością odbioru w dzień festiwalu będzie można odebrać w kasie przy wejściu na teren festiwalu już od 15:00.
- Dzieci do lat 12 wchodzą na teren festiwalu za darmo (tylko i wyłącznie z pełnoprawnym opiekunem).

KONCERTOWY ROZKŁAD DNIA:
16:00 - Otwarcie bram
16:40-17:10 - Lion Shepherd
17:30-18:10 - Blindead
18:50-19:50 - Solstafir
20:20-21:30 - Riverside
22:00-... - OpethMERCHANDISE:
- Na terenie festiwalu znajdować się będzie stoisko z oficjalnym merchem. Oprócz merchu od zespołów, dostępnę będą limitowane koszulki festiwalowe. Będzie można zakupić również plakaty kolekcjonerskie.
- Merch festiwalowy zakupiony w pre-orderze będzie można odebrać na oficjalnym stoisku z merchem. Prosimy o przygotowanie dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz zapamiętanie numeru swojego zamówienia.

STREFA GASTRONOMICZNA:
- Na terenie Prog In Park pojawią się foodtrucki: OSP Podpalacz, Pasja Smaku, Falafel Bejrut, Burrito in Love, Fit Meal Truck.
- Dostępne będą również stoiska z piwem lanym, piwami kraftowymi i softami
- Na festiwalu będzie można napić się nowego piwa „Ayahuasca” od zaprzyjaźnionej z Knock Out Productions firmy Abyss Brewery. Więcej o Abyss Brewery: https://www.facebook.com/abyssbrewery

SIGNING SESSIONS:
W trakcie trwania festiwalu odbędzie się Signing Sessions. Każdy zespół przeznaczy 30 minut na podpisywanie płyt i plakatów. Ze względu na ograniczony czas, każdy będzie mógł podpisać maksymalnie dwie rzeczy (przykładowo płyta + plakat) i nie będzie możliwości robienia zdjęć. Prosimy o uszanowanie tej zasady, aby jak najwięcej ludzi skorzystało z możliwości zdobycia autografów.

Signing Sessions:
17:00-17:30 - Riverside
18:10-18:40 - Opeth
19:50-20:20 - Lion Shepherd + Blindead
21:30-22:00 – Sólstafir

“TWIN PEAKS” HARLEY-DAVIDSON NA PROG IN PARK:
W festiwal Prog In Park zaangażowała się ekipa z oficjalnego salonu Harley-Davidson „Twin Peaks”. Miejsce to znajduje się w Warszawie, na ulicy Tanecznej 71. W salonie oprócz fachowej obsługi można skorzystać z warsztatu, czy nabyć fantastyczne akcesoria z logiem tej kultowej marki. W niedzielę wypatrujcie stanowiska „Twin Peaks” w Parku Sowińskiego - jeśli pogoda pozwoli na miejsce zjadą się customowe, limitowane edycje motocykli! Bedzie można porozmawiać nie tylko o muzyce ale także o pasji do dwóch kółek. Dodatkową atrakcją będzie możliwość wzięcia udziału w konkursie, gdzie główną nagrodą jest „Harley na Weekend”.

Oto szczegóły akcji:
Weekend na motocyklu Harley Davidson. Odbiór pojazdu ma miejsce w piątek po godzinie 14.00, zwrotu należy dokonać w poniedziałek do godziny 12.00. Prezent obejmuje limit 300 km. Następnie obowiązuje stawka 1zł/km płatna przy zdaniu motocykla. Wydawany motocykl jest zatankowany do pełna i tak powinien zostać zwrócony.

Jak przebiega realizacja?
Po okazaniu prawa jazdy kat. A oraz dowodu osobistego, osoba obdarowana przejdzie krótki instruktaż dotyczący prowadzenia pojazdu, a następnie wyruszy w weekendową przygodę na legendarnym motocyklu.Komentarze